ZONI LANGUAGE CENTERS

egitim_ZoniLanguage1_noktasi

Zoni Language Centers Dil Okulları, uluslararası dil ve kariyer eğitimi liderlerinden birisidir. Zoni dil okulları Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Kolombiya ve Kosta Rika çapında New York, New Jersey, Jackson Heights, Flushing, Miami Beach, London, Vancouver ve Heredia olmak üzere dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrenciye hizmet vermektedir.

Zoni Language Centers, 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver, Kanada’da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır.

Zoni Dil Okulu, New York Eyaleti Eğitim Departmanlığı tarafından sertifikalı, Miami Beach ACCET tarafından akredite edilmiş ve Vancouver Kanada ise Kanada Dilleri tarafından akredite edilmiştir.

Zoni Language Centers ayrıca ABD’de SEVIS onaylı okullardır. Manhattan ve Miami Beach okullarımız TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezleridir.

Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş ve kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntem, iletişimsel yaklaşım ve müşterek öğrenme tarzlarını birleştirir. Öğrencilere doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında diyaloglar ve uygulamalar ürettirilmektedir.

Zoni Language Centers Dil Okulunda minimum yaş sınırı 16’dır. Okullarımız da yirminin üzerinde kurs ve derslikler bulunmaktadır. 1 ders saati 60 dk.’ tır.  Sosyal etkinlik olarak; Madison Meydanı, dans kulüpleri, konser salonları, hip hop, caz, samba, rock, Central Park, müzeler, piknikler, Öney Adası Plajı, buz pateni gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Zoni Language Centers, İngilizce dil eğitiminin 20 yılda oluşturduğu başarısıyla gurur duymaktadır. 100.000’den fazla öğrenci, okullarımızda öğrenim görerek, daha yüksek eğitimler veya daha iyi iş fırsatları için kendilerine ayrıcalık yaratmaktadırlar. Dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci, Zoni kampüslerine katılmaktadır. Zoni, farklı ulusal, kültürel ve etnik kökenlerden gelen insanların bir araya geldiği yerdir. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimiz ile dünyanın hemen her ülkesinden gelen kültürel çeşitlilik ve kişisel deneyimler sayesinde tüm okul zenginleşmektedir.

Zoni dil okulu çeşitli uluslararası öğrenci kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış programlar ve dersler sunmaktadır. Zoni English System kitap serisi 20 yıllık geçmişimiz sayesinde ve geliştirilen eşsiz metotlarla (Zoni öğretmenleri tarafından özel olarak hazırlanmıştır) sınıf içinde ve dışında öğrencilerin öğrenme deneyimini en üst düzeye çıkarmak işin tasarlanmıştır.

Eğer üniversite düzeyinde sınavlara hazırlanıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizce becerilerinizi geliştirmek ya da sadece ikinci bir dil olarak İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız, Zoni Dil Okulları size başarılı olmanızda yardımcı olabilir.

Zoni Dil Okulları…

Çeşitli Öğrenci Toplulukları, Kanıtlanmış Müfredat ve İngilizce Konuşan Dünyanın En Heyecan Veren Şehirleri

Zoni English Language Centers New York, Miami Beach, Vancouver, Kanada ve Londra İngiltere’de İngilizce okulları vardır. Öğrenciler bu şehirlerin eşsiz kültürü ve hayat dolu enerjilerinin tadını çıkarırken İngilizce öğreniyorlar.

Özenli personelimiz, temel konuşma becerilerini geliştirmek isteyen ya da uzun yıllar dil okumakta olan ve özel becerilerini geliştirmek veya belirli hedeflere ulaşmakla alakalı ideal bir kurs seçmenize yardımcı olacaktır.

Zoni’de Sahip Olacaklarınız…

 • ESL, İş İngilizcesi, TOEFL, Yüksek Kaliteli Yoğun İngilizce, Medya ve Yaşam Sayesinde Amerikan Kültürü dâhil 20’den fazla ders seçimi!
 • Bugünün ESL piyasasında en uygun fiyatlar
 • Başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm düzeyler için İngilizce kursları
 • Kampüs içi etkinlikleri ve gezileri ile dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışma şansına sahip olacaksınız.
 • Nitelikli, deneyimli çoğunluğu yurtdışında yaşamış ve eğitim vermiş öğretmenler
 • Modern eğitim tesislerinde küçük sınıflar
 • Ek uygulamalar için çağdaş bilgisayar laboratuvarları (ya da sadece Facebook hesabı kontrol etmek için!)
 • İşine kendini adamış öğretmenler, destekleyici idari personel ve tüm dünyadan öğrenci popülasyonu ile Zoni hiçbir yerde olmayan bir deneyimi sizlere sunuyor!

Neden Zoni?

 • Her yıl binlerce öğrenci Zoni Language Centers Dil Okullarında eğitim almanın faydalarından yararlanmaktadır.
 • 1991 yılından bu yana önde gelen dil merkezi: Zoni dil okulunun büyümesi başarısının bir ölçüsüdür. Zoni New York metropol alanında en büyük özel İngilizce dil okuludur.
 • Zoni Dil Okulu programları resmi onaylı ve akredite edilmiştir: New York’taki kuruluşumuz New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’de ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’da Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız.
 • Eşsiz bir eğitim sistemi ve metodu: Zoni İngilizce Sistemi kaydolacağınız her derste başarınızı garantiler. Bizim bir numaralı ilgi alanımız sizin memnuniyetinizdir. Öğrencilerimizin beklentilerini karşılamak üzere kendimizi adadık.
 • Kaliteli ve Deneyimli Eğitmenler: Deneyimli profesyonellerden öğrenin. Zoni Dil Okulu öğretmenleri üniversite dereceleri ve geniş İngilizce eğitim deneyimine sahiptir.
 • Bitirme ve Katılım Sertifikaları: Zoni Dil Okulları öğrencilerine eğitimleri bittikten sonra İngilizce öğrendiklerini yansıtan Zoni Sertifikası verilecektir. Bu sertifika, öğrencilerin gelecekteki herhangi bir akademik ya da iş ortamında dilsel kimlik bilgilerini sunmasına olanak sağlayacaktır.
 • Başarımızın Kanıtı: Zoni İngilizce Sistemi son yıllarda çok güçlü bir öğrenme sonuçları elde etti ve öğrencilerimiz İngilizce becerileri ile Kuzey Amerika’daki kolej ve üniversitelere ve başarılı bir kariyer için adım attı.
 • Bütün Yıl Boyunca Açık Kayıt: Açık kayıt sistemi tüm yıl boyunca aktif olduğundan, öğrenciler yıl boyunca her Pazartesi başlayabilir. Zoni dil okulunda her zaman sizin programınıza uygun bir sınıf vardır.
 • TOEFL IBT ve Cambridge ESOL Sınavları Test Merkezi: Zoni New York ve Zoni MIami Beach dil okulları ABD’de çok az sayıda bulunan Cambridge Sınav Merkezleri arasındadır ve aynı zamanda TOEFL IBT için test merkezi sertifikalıdır. Zoni dil okulu öğrencileri uzman öğretmenleri ile okulumuzda TOEFL ve Cambridge sınavlarına sadece hazırlanma fırsatı değil, aynı zamanda uygulama yapılan Bilgisayar Laboratuvarında resmi sınava hazırlanma ayrıcalığının keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Geniş Yer ve Modern Eğitim Tesisleri: Zoni Dil Okulu size hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır. Ayrıca multimedia kaynak merkezi ile interaktif öğrenme ve dil becerilerinizi arttırmaya yönelik imkânlar sunuyoruz. Zoni Dil Okulu her yerde ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır.
 • The Zoni Voice: Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için, öğretmen kadrosu, öğrenciler ve çalışanlar tarafından tasarlanan, yazılan ve üretilen bir gazetedir. Herkes için İngilizce kullanarak düşüncelerin ve kültürlerin paylaşıldığı yerdir.
Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir