WORK AND STUDY KANADA

EGITIM_workandstudyCanada_NOKTASI

Work and Study Kanada – Kanada’da Eğitim ve Çalışma Programı

Kanada’da dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışarak bütün masraflarınızı fazlasıyla karşılayabilmeniz, farklı ülkelerden öğrencilerle kültür alışverişinde bulunabilmeniz, eğlenceli vakit geçirebilmeniz, henüz mezun olmadan iş deneyimi kazanmanız ve yabancı dilinizi ilerletmeniz için EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı ‘nda buluştuk.

» İş Lokasyon
Vancouver, Toronto, Victoria

» Kimlik
Senenin her döneminde Kanada’da çalışma ve bu sayede masraf yapmadan İngilizce dil eğitimi alma olanağı sunan eğitim ve çalışma programıdır. Work and Study Kanada Okuma ve Çalışma Programı Maaşlı staj programı olarakta anılabilir.

» Süre
Work and Study Kanada Okuma ve Çalışma Programı yoğunlukla 6 ay, 9 ay ve 12 ay olarak uygulanmaktadır. Seçilen program süresinin %50’si dil eğitimi kalan %50’si ise maaşlı çalışma şeklinde uygulanmaktadır. Aynı zamanda dil eğitimi alırken haftaiçi yarı zamanlı hafta sonlarıda tam zamanlı çalışma olanağı sunan programlar mevcuttur.

» Başvuru Koşulları
18 – 30 yaşları arasında seyahat etmeye fırsatı olan herkes Work and Study Kanada Okuma ve Çalışma Programından yararlanabilir.

» Başvuru Tarihleri
Senenin her döneminde katılınabilecek olan Work and Study Kanada Eğitim ve Çalışma maaşlı staj programına, vize işlemleri açısından gidilmesi planlanan tarihin en az 8 hafta öncesinden başvuru yapılmasını öneririz.

» Kazanç
Kanada minimum brüt ücret 10.25 Kanada Dolarıdır. Haftada 25-40 saat arası çalışacağınızı hesaplayarak minimum kazanç miktarınızı bulabilirsiniz.

SELC ENGLISH SCHOOLS

» Kanada maceranızdan en iyi şekilde yararlanın! İngilizcenizi geliştirmeniz ve çalışarak hem İngilizce pratik yapmanız hem de yaptığınız masrafı geri kazanmanız için eşsiz bir fırsat. 19 – 30 yaşları arasındaysanız ve 6 ay üzeri süreyle seyahat edebiliyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Vancouver, ‘da eğitim aldıktan sonra dilerseniz yine Vancouver’da dilerseniz farklı bölgelerde çalışma fırsatı!.

» Work and Study Kanada – Maaşlı Çalışma Programına katılan öğrenciler seçecekleri program süresinin ilk yarısını dil eğitimi kalan yarı süreyi de tam zamanlı çalışarak geçiriyorlar. Örnek vermek gerekirse; 48 haftalık programa katılan öğrenciler ilk 24 hafta dil eğitimi alarak sonraki 24 haftayı da çalışarak geçiriyorlar.

Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız…

http://egitimnoktasi.com.tr/workandstudykanada

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir