UNIVERSITY OF AUCKLAND

İngilizce’yi günün her saatinde kullanmanın bir diğer yolu da Yeni Zelanda’da dilokulu eğitimi almak. Yeni Zelanda son zamanlarda özellikle yurtdışında dil eğitimi için gittikçe popülerlik kazanan ülkelerden birisi. Bunun temelinde Yeni Zelanda’nın İngilizceyi yeşil ve maviyi buluşturan bozulmamış bir doğanın ortasında öğrenmenin cazibesinin olduğu tartışılmaz. Ülkenin %20’sinden fazlası parklar ve ormanlık alanlardan %13’ten fazlası ise bozulmamış ulusal parklardan oluşuyor. Bugünkü son okulumuz Yeni Zelanda’nın Auckland şehrinde bulunan University of Auckland (ELA)…

Auckland Yeni Zelanda’nın ana giriş kapısı ve ticaret ve endüstri merkezidir. Burası yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda’nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkânları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Auckland eşiğinin sağında, şehrin kuzey ve güney sahillerinde 250 km’lik geniş bir alan boyunca olağanüstü Hauraki Körfezi uzanır. Yelkenliler şehri olarak bilinen Auckland, yatçılıkta en büyük yarışma ve ödül olan Amerikan Kupasının şimdiki ev sahibidir. Şehirden balina görmek için turlara katılabilir, müzesi, batıdaki üzüm bağlarını gezebilirsiniz. Çok kültürlü bir şehir olan Auckland, galeriler, müzeler, tiyatro ve konserler gibi büyük şehirlerde bulunan tüm kültürel ve sanatsal etkinliklere sahip kozmopolit bir yerdir. Bunların hepsi, Avrupa ve Polinezya kültürlerinin özel bir karışımı ile meydana gelmiştir. Aynı zamanda Yeni Zelanda dünyanın en huzurlu İngilizce konuşulan ülkesidir.

ELA Auckland İngilizce Dil Okulu, şehir merkezinde bulunan Auckland Üniversitesi bünyesinde eğitim vermektedir. ELA Auckland Yeniz Zelanda Dil Okulunda, multi-medya çalışma merkezi, maksimum 16 kişilik konforlu sınıflar, ücretsiz internet ve e-mail erişimi, öğrenci dinlenme salonları bulunmaktadır. ELA Auckland Üniversitesi dil okulu, isteyen öğrencilerine, gök dalışı, bungee jumping, yelken, kaya tırmanışı, binicilik ve dalış gibi macera dolu etkinliklerin yanında, termal sıcak havuzlarda yüzme ve yağmur ormanlarında gezi gibi natürel eğlenceler de sunmaktadır.

Auckland İngilizce Dil Akademisi Üniversitesi, uluslararası lisans ve yüksek lisans düzeyine devam eden ve ilgilenen öğrenciler için, hem de uzman İngilizce ve dil öğretmeni eğitim kursları için yüksek kaliteli İngilizce dil programları sunmaktadır.

Neden ELA;

  • Auckland Üniversitesinin parçası olan ELA, Yeni Zelanda’nın en büyük İngilizce dil okuludur.
  • 40 değişik ülkeden gelen öğrenciler ile çok kültürlü bir ortamda çalışma fırsatı sunulmaktadır.
  • Auckland şehir merkezinde, Auckland Üniversitesi’nin bitişiğinde yer almaktadır.
  • Ferah bir ortamda 500’den fazla öğrenciye hitap eden, modern derslikler bulunmaktadır.
  • Yüksek nitelikli, deneyimli ve özverili öğretmenler ile eğitim verilmektedir.
  • Auckland Üniversitesi’nin içinde bir İngiliz yol programı bulunmaktadır.
  • Yüksek kaliteli öğrenci desteği ve pastoral bakım hizmetleri sunulmaktadır.
  • Aile yanı ve apartman dairesi olarak konaklama seçenekleri sunulmaktadır.
  • Haftanın yedi günü açık olan ELA Eğitim Merkezinde 90 adet bilgisayar bulunmaktadır.
  • Yeni Zelanda’nın en büyük IELTS test merkezidir ve sunduğu IELTS hazırlık kursları vardır.

 

egitim_ELAAuckland1_noktasi egitim_ELAAuckland2_noktasi egitim_ELAAuckland3_noktasi egitim_ELAAuckland4_noktasi egitim_ELAAuckland5_noktasi

 

Detaylı bilgi için tıklayınız…

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir