TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL

İngilizce öğrenmek için doğal olarak en mantıklı seçeneklerden biri, bu dilin doğduğu ve anadil olarak konuşulduğu İngiltere’de eğitim almaktır. Coğrafi bölge olarak da ülkemize yakınlığı, İngiltere’yi Amerika, Kanada Avustralya gibi deniz aşırı seçeneklerden daha mantıklı kılmaktadır. İngilizce öğretiminin adeta bir sanayi halini aldığı İngiltere’de, yüzlerce dil okulu bu hizmeti vermektedir. Bugünkü okulumuz İngiltere’de bulunan Torquay International School…

Torquay International İngiltere Dil Okulu 37 yıllık faaliyeti boyunca 25,000’i aşkın bireye İngilizce dil eğitimi vermiştir. TIS İngiltere Dil Okulu öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanır ve etkileşimli bir yöntem izler. Vasıflı öğretmenlerin İş İngilizcesi, Yönetim İngilizcesi, Bankacılık İngilizcesi, Finans İngilizcesi ve daha birçok alanda olmak üzere İngilizce uzmanlıkları vardır. TIS İngiltere Dil Okulunun olanakları arasında Dil Laboratuvarı, Kütüphane, Bilgisayar Merkezi, internet ve e-posta, geniş bahçeler ve voleybol sahası sayılabilir.

TIS İngiltere Dil Okulu, ev sahibi ailelerin öneminin bilincinde olarak bu konuya azami dikkat gösterir. Okul şehir merkezine yakındır ve aileler ya yürüyerek yâda kısa bir otobüs yolculuğuyla ulaşılacak mesafededir.

Spor faaliyetleri ve Sosyal Program tüm öğrencilere dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinme imkânı sunar. Hafta sonları görülmeye değer yerel alanlara ve ilginç yerlere geziler düzenlenir. Torquay on the English Riviera (Agatha Christie’nin doğum yeri) İngiltere’nin Güney Batı Sahilindedir ve kumsalları, palmiyeleri ve ılıman iklimi ile ünlüdür.

İNGİLİZCE DİL KURSLARI

TIS Ingiltere Dil Okulu programlarının tümünde sınıf mevcutları düşüktür – Genel İngilizce dil kursunda maksimum 10 kişi (Temmuz/Ağustosta 12) ve İş İngilizcesi ve Mesleki Amaçlı İngilizce eğitimi kursunda her sınıfta maksimum 4 öğrenci mevcuttur.

Okul ayrıca öğrencilerin sabah bire bir dersler ve öğleden sonra küçük grup dersleri alabileceği Birleşik Kurslar sunar.

  • Genel İngilizce Dil Kursu- haftada 18 saat,
  • Genel İngilizce Dil Kursu Artı Seçenekler (İş İngilizcesi Kursu haftada 23 saat)
  • Cambridge Sınav Kursu
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu,
  • TOEIC Sınav Hazırlık Kursu,
  • İş İngilizcesi Kursu,
  • Mesleki Amaçlı İngilizce Kursu,
  • Uluslararası Bankacılık ve Finans için İngilizce Kursu.

Genel İngilizce Dil Kursu için yaş sınırı 16’dır, ancak bu sınıflarda öğrencilerin çoğu 20-45 yaşlarındadır. İş İngilizcesi ve Bankacılık İngilizcesi kurslarındaki öğrenciler çoğunlukla 30-50 yaşlarındadır. Torquay Dil Okulunda tüm kurslarda genellikle 15-20 milletten toplam 100 öğrenci vardır. Kurslar 1 ila 50 hafta arasında değişir.

KONAKLAMA İMKÂNLARI

Aile Yanı Konaklama, Yönetici Aileler Yanında Konaklama (yöneticiler için), Hotel Apartment, Misafirhaneler, Yatak&Kahvaltı (B&B)

AKREDİTASYON TIS

British Council tarafından akredite edilmiştir; English UK ve IALC üyesidir.

egitim_tis1_noktasi egitim_tis2_noktasi egitim_tis3_noktasi egitim_tis4_noktasi egitim_tis5_noktasi

Detaylı bilgi için tıklayınız…

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir