ST GILES INTERNATIONAL COLLEGE

egitim_stgilesbrighton_noktasi_1

St Giles Dil Okulları 1955 yılında ilk olarak İngiltere’de kurulmuş bir dil okuludur. Bir İngilizce öğretmeni tarafından kurulan okul kısa sürede büyük gelişme kat ederek şuan 9 merkezi ile 4 ülkede İngilizce eğitimi vermektedir. 55 yılı aşkın tecrübesi ile her yıl 90 ın üzerinde farklı milletten öğrenciye dil eğitimi sunmakta olan St Giles Dil Okulları, oldukça popüler bir eğitim kurumudur.

İlk merkezini Londra’da açan St Giles Dil Okulları ardından Brighton, London Highgate ve Eastbourne merkezleri ile İngiltere’de 4, Amerika’da 2, Kanada’da 1 ve Brezilya’da 2 merkezi ile öğrencilere farklı ülkelerde çeşitli alternatifler sunmaktadır. Her yıl ortalama 12.000 öğrenciye dil eğitimi veren okul sunduğu çeşitli programlar ile her yaştan, her insana ihtiyaçları doğrultusunda dil eğitimi vermektedir.

Her sene 100 farklı ülkeden 12.000’den fazla uluslararası öğrenciye 50 yılı aşkın bir süredir eğitim olanakları sağlayan St. Giles Colleges İngilizce dil eğitimi için muhteşem bir tercihtir.

Kurs Olanakları

  • 29 adet ferah genel İngilizce sınıfı
  • Tamamen klimalı, kendine ait locası bulunan, ücretsiz yiyecek ve içecekler, ücretsiz internet erişimi
  • 16 adet öğrenci / öğretmen interaktif dil laboratuvarı – Öğretmeniniz ile ders aktiviteleri ya da yalnız çalışma olanağı
  • TV / Video / DVD olanaklarına sahip kişisel erişim merkezi ve Londra da zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak, İngilizce kaynakların da bulunduğu kütüphane
  • Bilgisayar Laboratuvarı – dil eğitim setleri, CD ler ve DVD arşivi

İngiltere’de ki Okullarımız;

“St Giles Brighton İngiltere Dil Okulu”

Brighton, genç öğrenci nüfusunun en fazla olduğu, hareketli ve popüler bir sahil şehridir. Londra’ya hızlı trenle 1 saat mesafede yer alan Brighton’da öğrenciler sahilde yürüyüş yapabilir, hareketli gece hayatına katılabilir yâda denize karşı bir kafede oturabilirler. Öğrenci yoğunluğunun fazlalığından dolayı yaşam standartları diğer şehirlere göre çok daha ekonomik olacaktır.

St.Giles International Dil Okulu Brighton’ının tam merkezinde kendine ait büyük bir binada hizmet vermektedir. Bina içinde öğrenciler için kütüphane, kafeterya, multimedya ve internet laboratuvarı gibi öğrencilerin eğitim süreçlerini keyifli ve verimli geçirmelerini sağlayacak birçok imkân bulunmaktadır.

Brighton’da eğitim almak isteyen öğrenciler boş zamanlarından okulun düzenlediği sosyal aktivitelere katılabilir, hafta sonları ise Londra başta olmak üzere Cambridge, Oxford gibi İngiltere’nin diğer popüler şehirlerine ve İskoçya’ya düzenlenen gezilere katılabilirler.

St. Giles International Brighton Dil Okulu öğrencileri için aile yanı, yurt ve misafir evi gibi konaklama alternatifleri sunmaktadır.

“St Giles Eastbourne İngiltere Dil Okulu”

Güney İngiltere’de küçük bir sahil kasabası olan Eastbourne, sakin ve huzurlu bir yerde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih olacaktır.

İngiltere’nin eğlencesi ile ünlü Brighton şehrine otobüsle 40 dakika ve Avrupa’nın en önemli başkentlerinden Londra’ya hızlı trenle 1,5 saat mesafede olan Eastbourne genç nüfusuyla özellikle ilk defa yurtdışına çıkan öğrenciler için ideal bir merkezdir.

St. Giles International Eastbourne Dil Okulu, şehir merkezine ve plaja yürüyerek 5 dakika mesafede bulunur. Kendine ait binasında yaz döneminde öğrenciler için ısıtmalı yüzme havuzu imkânı mevcuttur.

Güzel bir bahçesi olan okul binasında öğrenciler için geniş bir kütüphane, kafeterya ve bilgisayar laboratuvarı yer almaktadır. St. Giles Eastbourne Dil Okulu, öğrencileri için yakın aile yanı konaklama, misafir evi ve yurt konaklama alternatifleri sunmaktadır.

“St Giles Londra Highgate İngiltere Dil Okulu”

Tarihi, doğal güzellikleri ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın kuzeyinde, merkeze 20 dakika uzaklıkta yer alan St. Giles International Highgate Dil Okulu, kendine ait klasik İngiliz mimarisinde, büyük bahçesi olan güzel bir binada hizmet vermektedir. Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kafe, internet laboratuvarları, dijital eğitim merkezi gibi bütün detaylar düşünülmüştür. Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St. Giles International Dil Okulu öğrencileri için yurt alternatifleri de sunmaktadır. Highgate’de eğitim alan öğrenciler boş zamanlarında Londra merkeze inebilir ve Londra’nın hareketli yaşamına katılabilirler. Highgate, hem Londra’da olup hem de sakin bir bölgede kaliteli eğitim almak için doğru bir tercih olacaktır.

“St Giles Londra Central İngiltere Dil Okulu”

Tarihi, doğal güzellikleri ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın tam merkezinde yer alan St. Giles International 100 yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir. Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kafe, internet laboratuvarları, dijital eğitim merkezi, teras gibi bütün detaylar düşünülmüştür.

Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St. Giles International öğrencileri için biri okul binasında olmak üzere çeşitli yurt alternatifleri de sunmaktadır.

St. Giles International London Central’da eğitim alan öğrenciler boş zamanlarından okula yürüme mesafesinde bulunan British Museum’a gidebilir yâda mağazaları ile ünlü Oxford Street’te alışveriş yapabilirler. Hafta sonları ise öğrenciler için organize edilen Cambridge, Oxford, Brighton gibi İngiltere’nin diğer ünlü şehirlerine yapılan gezilere katılabilirler.

Amerika’da ki Okullarımız;

“St Giles San Francisco Amerika Dil Okulu”

San Francisco, Amerika’nın en kozmopolit, canlı ve uluslararası kimliğe sahip şehirlerinden biridir. Okulumuz 2 tane tarihi binadan oluşmakta olup, binalar yenilenmiş ve modern iş merkezlerine dönüştürülmüştür. Bu iki bina karşılıklı olarak San Francisco’nun en ünlü caddesi olan Market Street üzerinde yer almaktadır. Union Square ve China Town’a yürüyüş mesafesindedir.

Okulda, ücretsiz Wi-Fi imkânı, dijital dil laboratuvarı, kütüphane, çalışma odası, bilgisayar odaları, beyaz tahta teknolojisi ve öğrenci kafeteryası mevcuttur. 300 öğrenci kapasitesi ve 34 sınıfı vardır.

St Giles San Francisco öğrencilere aile yanı konaklama imkânları sunmaktadır. Bunun yanı sıra, pek çok yurtla anlaşması olup, daha bağımsız konaklama isteyen öğrencilerine değişik yurt alternatifleri sunar.

“St Giles New York Amerika Dil Okulu”

“Big Apple” olarak bilinen New York’un kalbinde Manhattan 5. Bulvarı üzerinde bulunan St Giles New York, Empire State binasına da komşudur. Empire State’in yanı sıra Macy’s, Greenwich, Times Square ve New York’un pek çok ilgi çekici lokasyonuna yakın mesafededir.

Okulda, ücretsiz Wi-Fi imkânı, dijital dil laboratuvarı, kütüphane, çalışma odası, 35 tane öğrencilerin kullanımına açık bilgisayar, beyaz tahta teknolojisi ve öğrenci kafeteryası mevcuttur. 250 öğrenci kapasitesi ve 17 sınıfı vardır.

St Giles New York öğrencilere Manhattan içi ve dışı aile yanı konaklama imkânları sunmaktadır. Bunun yanı sıra, pek çok yurtla anlaşması olup, daha bağımsız konaklama isteyen öğrencilerine değişik yurt alternatifleri sunar.

Merkezde Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, TOEFL/TOEIC hazırlık, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Özel amaçlara/İş adamlarına yönelik kapalı grup kursları da mevcuttur.

Kanada’da ki Okullarımız;

“St Giles Vancouver Kanada Dil Okulu”

Vancouver merkezde bulunan okulumuz, iş dünyasına, eğlence ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın mesafededir. 170 öğrenci kapasitesi ve 17 sınıf vardır. Sınıfların %75 lik kısmında beyaz tahta teknolojisini sunulmaktadır.

Okulda ücretsiz Wi-Fi imkânı ve öğrencilerin vakit geçirebilecekleri küçük bir kafeterya bulunur. Öğrencilere konaklama imkânı olarak aile yanı ve yurt seçenekleri sunulmaktadır. Genel ve Yoğun İngilizce kurslarının yanı sıra sınavlara hazırlık, İş İngilizcesi, bire bir ders, Akademik İngilizce, iş adamlarına ve özel amaçlara yönelik İngilizce programları da mevcuttur.

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir