SEVERNVALE ACADEMY

» Wales sınırı yakınında güzel kırsal bir alanda yer alan Shrewsbury kasabası geniş spor ve eğlence olanaklarının yanı sıra güvenli bir eğitim ortamı sunar. Shrewsbury, yüzme havuzları, golf kulüpleri, fitness salonları, futbol sahaları, tenis ve Badminton kortları, binicilik ve okçuluk alanları ile nehir kıyısında balıkçılık ve kano yapma imkânları sunmasıyla spor için de ideal yerlerden biridir. Şehir, Birmingham, Manchester ve Liverpool trenle 1,5 saat mesafededir.

» Şehir merkezinde Georgian mimarı tarzında inşa edilmiş güzel bir binada hizmet veren ve 1982 yılında kurulan Severvale Academy Dil Okulu ortalama toplam 35 – 40 kişi eğitim gördüğünden öğrencilere olan ilgi çok fazladır. Programları Genel İngilizce ve İş İngilizcesidir. Okulda 9 tane sınıf bulunmaktadır ve dersler maksimum 8 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Severvale Academy Dil Okulunda dersler 45 dakikadır ve istenilen bir Pazartesi okula başlanabilir. Severvale Academy İngiltere Dil Okulu, İş İngilizcesi konusunda çok deneyimlidir, farklı sektörlerden pek çok öğrencileri bulunur, ayrıca okul Business English UK grubunda yer almaktadır. Okula minimum 20 yaşında öğrenciler kabul edilir ve ortalama yaş 28’dir.

» Haftalık 42 derse kadar çıkan programlarında öğrencilerin eksikliklerini tamamlama amaçlı birebir dersler ya da gramer takviyesi gibi ek dersler bulunur. Öğrencilere sunulan imkânlar; bilgisayar odası, dinleme odası, kütüphane ve öğrenci dinlenme salonudur.

» Severnvale Academy İngilizce Dil Okulu şehirdeki tek akredite dil okuludur ve British Council tarafından onaylıdır.  English UK ve Business EnglishUK üyesidir.

» Severnale Academy ingiltere Dil Okulu öğrencilerine aile yanı konaklama alternatifi sunmaktadır. Öğrenciler özenle seçilen İngiliz bir ailenin yanında kalırlar. Odalar tek kişiliktir. Pazartesi – Cuma kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonları ise tam pansiyon verilmektedir.

» Aynı zamanda Haftalık aktivite, hafta sonları ise geziler düzenlenmektedir.

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir