SELC ENGLISH SCHOOLS

SELC dil okulları 1985 yılında kurulmuştur. Kanada dışında Avustralya’da da merkezi bulunan okula 30 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Sydney İngilizce Dil Merkezi (SELC) üniversite nitelikli ve profesyonel öğretmenlerle İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir okuldur.  SELC, bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için esnek giriş tarihleri ve çalışma yolları ile İngilizce kursları sunmaktadır. SELC öğrencileri İngilizce dil testinde mükemmel sonuçların yanı sıra (IELTS, TOEFL, TOEIC, CAMBRIDGE FCE, CAE, CPE ve CAMRIDGE İŞ İNGİLİZCESİ (BEC)) gelecekte ki çalışma hayatlarında da akademik başarı elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Kaliteli akademik programlarımız Avustralya’da birçok lise, kolej ve üniversite tarafından tanınmaktadır.

SELC Dİl Okulları, uluslararası öğrencilere İngilizce öğretiminde uzmanlaşmıştır. SELC dil okulları olarak, dil öğrenme, konaklama ve hizmet söz konusu olduğunda farklı öğrencilerin farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Sizin aradığınızı SELC dil okullarında bulaağınıza eminiz. Aynı zamanda SELC Dil Okulu öğrencilerine ekstra fırsatlar sağlayarak onların adapte olmalarına yardımcı olmaktadır.  Sosyal kulüp, hoş geldin partisi, haftalık spor etkinlikleri, hafta sonu gezileri, film geceleri ve dans geceleri yaptığı aktivitelerden bazılarıdır.

SELC Kanada dil okulu, Vancouver’ın turistik gözde merkezi Gastown bölgesinde, Vancouver’ın en kültürel çeşitlilik ve tarihi mahallelerinden birinin kalbinde yer almaktadır. Gastown bölgesinin, tarihi binalarını ve eşsiz dükkânlarını ziyaret edebilir veya Gastown’un Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz. SELC Kanada dil okulu, en canlı Granville Street, English Bay, Stanley Park ve Robson Street ile mağaza ve restoranlara yürüme mesafesindedir.

SELC müşterilerimize, hem çok kültürlü Kanada deneyimi ile bireysel akademik hedeflerine ulaşmanın yolunu gösterir hem de dinamik ve destekleyici bir ortamda yüksek kaliteli, kişiye özel dil öğrenme fırsatları ve öğrenci hizmeti vermektedir.

 

…2014 YILI EĞİTİMNOKTASINA ÖZEL PROMOSYONLAR…

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 60dk)

24 hafta dil eğitimi  … 3.120 CAD $
36 hafta dil eğitimi  … 4.680 CAD $
48 hafta dil eğitimi  … 6.240 CAD $

YOĞUN İNGİLİZCE (Haftada 25 ders / 1 ders 60dk)

24 hafta dil eğitimi   … 3.360 CAD $
36 hafta dil eğitimi   … 5.040 CAD $
48 hafta dil eğitimi   … 6.720 CAD $

egitim_selc1_noktasi egitim_selc2_noktasi egitim_selc3_noktasi egitim_selc4_noktasi egitim_selc5_noktasi
Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir