OMNICOM

Son yıllarda yabancı öğrenci sayısında büyük artış görülen Kanada’da en çok tercih edilen yurtdışı eğitim programı Kanada’da dil eğitimi programıdır. Birleşmiş Milletler tarafından dünyada yaşanılacak en iyi yer olarak seçilmiş  olan Kanada hem yaşam standartlarının yüksek olması, kaliteli eğitim kuruluşlarına sahip olması ve uygun nüfus yoğunluğuyla öğrencilere hayal ettikleri gibi bir ortamda eğitim alma imkanı sunmaktadır. Bu mükemmel ülkede bulunan dil okulumuz ise Omnicom…

1974 yılında kurulan, Omnicom Kanada Lisan Okulu 30 yıl aşan bu süre zarfında başarıyla, öğrencilere, akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmuştur. Omnicom Calgary Dil Okulu 1997 yılında kurulmuştur. Kanada hükümeti tarafından tanınan ve il izleme ajansları ile kayıtlı bulunan Omnicom Dil Okulu, çeşitli eğitim yönetim organlarının da üyesidir. Kanada’daki İngilizce kursları, Kanada üniversitelerine kayıt olmayı arzulayanlar için, önemlidir. Omnicom Dil Okulunun, Kanada’da sunduğu, IELTS hazırlık kursu, uluslararası öğrenciler arasında, çok popülerdir. Kanada’da TOEFL hazırlık kursu, Omnicom Dil Okulunun hareketli programlarının bir parçasıdır. Kanada üniversiteleri ve yüksekokullarında okumak isteyen Türk öğrenciler, Toronto’da TOEFL hazırlık kursu almaktadırlar. Omnicom Lisan Okulu, Kanada’da mükemmel bir üniversiteye geçiş yoludur.

Kırk yıl süresince okullarımız, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, yüksek kaliteli akademik çalışmalar, sosyal etkinlikler ve tam bir detaylı öğrenme tecrübesi vermektedir. ESL, İletişime Odaklanma, İş İngilizcesi ve Staj, TOEFL IBT, İş & Eğitim, Telaffuz Modifikasyonu, IELTS ve Toronto ve Calgary, Kanada’da, daha birçoğu. Kendini görevine adamış personelimiz, dil öğrenimindeki hedeflerinize başarıyla ulaşmanızda yardımcı olacak beceri ve tecrübeye sahiptirler. Tanınmış uzmanlardan alınan, kişiselleştirilmiş öğretimin yerini, hiçbir şey tutamaz. Dünyanın dört bir yanındaki pek çok kimsenin, Omnicom Lisan Okulunu tercih etmelerinin nedeni de budur. Biz Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çeşitli programlar sunmaktayız, Kuzey Amerikan kültürü ve yaşam tarzını yaşayabilmeniz ve heyecan verici, eğlenceli aktiviteler ile zengin ve tatmin edici bir tecrübe edinebilmeniz için bir ev/aile programımız bulunmaktadır. Sadece bu avantajlardan bazılarını göz önünde bulundurun

Omnicom Dil Okulunda, personelimiz, burada kaldığınız süre zarfında size, unutulmaz ve ödüllendirici bir tecrübe yaşatmaya kararlıdır ve bu sınıf kapısında bitmiyor! Personelimiz, gayet dinamik ve gerek akademik, gerekse müfredat dışı programlarda, öğrencilere her yönden yardım etmeye hazırdır. Personelimizi, yüksek profesyonel kalibreli kimseler arasından seçmeye büyük özen göstermekteyiz. Tüm öğretmenlerimiz, İngilizce öğretim sertifikasına sahiptir. Pek çoğu, değişik-kültürel geçmişe sahip ve aynı zamanda yurtdışında da öğretmenlik yapmış şahıslardır.

Omnicom dil okulları, her öğrenciye, kişisel ilgi gösterilen samimi bir “Aile Atmosferi” sunmaktadır. Okullarda, öğrencilere, küçük sınıflar, bir mutfak ve öğrenci salonu, ücretsiz ve yüksek hızda kablolu internet olan bir bilgisayar laboratuvarı, kendi kendine çalışma programı ve TOEFL test uygulamaları ve öğleden sonraları kullanıp, kendi başına çalışabilecekleri çalışma odaları sunulmaktadır. Omnicom Toronto Dil Okulunda, bir video odası ve burada, videolar  öğrencilerin ders sonrası kullanmaları için elverişli DVD’ler bulunmaktadır. Toronto’daki İngilizce dil okulları arasında, Omnicom, her yaşta öğrenciler için farklı programlar sunmaktadır.

OMNICOM TORONTO

Kanada’nın en büyük kenti ve Ontario’nun başkenti olan Toronto, muhafazakâr Victoria geçmişinden sıyrılıp; finansal, ticari ve kültürel alanlarda önemli, kozmopolit bir kent görünümüne kavuşmuştur. 100’den fazla dilin konuşulduğu, 80 etnik grubun yaşadığı Toronto, Kuzey Amerika’nın en yoğun borsasına, yaklaşık 5,000 restorana, kafeler ve alış-veriş komplekslerine sahiptir. Bunların yanı sıra; özgün mimarisi, müzeleri, galerileri, opera, bale ve senfonisi, sıcakkanlı insanlarla dolu sahili, yaklaşık 10,000 dönüm/4,000 hektarlık park alanı ve rahat toplu ulaşım ağıyla da göze çarpar. Büyük bir şehir olmasına karşın son derece temizdir. Hem gezmek hem de iş bağlantıları yapmak için uygun bir kenttir. Kentin kuzey-güney doğrultusundaki başlıca caddesi olan Yonge Street, gece kulüplerinin, restoranların ve alış-veriş noktalarının yer aldığı, çoğunlukla genç kuşağa hitap eden ve karşı- kültür atmosferinin yoğun olarak hissedildiği bir yerdir. Omnicom dil okulu son derece büyük bir alış-veriş merkezi olan Eaton Centre, Queen Street ve Dundas arasında Yonge’de yer alır. Hemen yakınındaki, bir zamanların toptan satış bölgesi olan Queen Street West, artık çoğunlukla gençlere hitap eden kafe ve restoranlarla dolu bir yerdir. North York Centre Metro İstasyonu’nun hemen yanında yer alan modern bir binada, ferah sınıflarda eğitim veren okulda, geziler, barbeküler, özel gün kutlamaları ve spor gibi aktiviteleri kapsayan geniş bir sosyal program bulunmaktadır.

OMNICOM CALGARY

Alberta eyaletinde, Rocky Mountains dağlarının eteğine kurulmuş bir şehirdir. Mercer Human Rresource Consulting’in yaptığı araştırmaya göre 2002 yılının en yaşanabilir şehirleri sıralamasında Yokohama, Paris ve Seattle ile 31.liği paylaşmıştır. Yaşayan batılı ruhu, sıcak misafirperverliği ve spor aktiviteleri ile çok güzel bir şehirdir. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim veren okulda, multi-medya bilgisayar laboratuvarı, internet erişimi, öğrenci dinlenme salonu ve geniş bir sosyal program bulunmaktadır.

Yasamı Kanada’nın finansal ve kültürel merkezinde tecrübe edin. Omnicom Kanada Dil Okulu sizlere, misafirperverliği ve güzelliği ile ünlenmiş şehirlerde en yüksek standartlardaki eğitimi sunuyor. Lisan gelişiminizi bu dünya seviyesindeki şehirlerin heyecanı ve enerjisiyle bütünleştirin.

AKTİVİTELER

Öğrencilerimize spor olaylarını, sanatsal çalışmaları ve sinemayı kapsayan geniş bir aktivite yelpazesi sunuyoruz. Arazi gezileri, müfredatımızın tamamlayıcı bir parçasıdır. Günübirlik gezilerimiz Toronto Adasına, Ontario Sanat Galerisine, Ontario Bilim Merkezine, Kanada Harikalar Diyarına, Ontario Place’e ve Ontario Kraliyet Müzesine yapılabilir. Gecelik ve uzatmalı gezilerimiz Algonquin Park’a, Boston’a, New York’a, Ottowa’ya, Quebec’e ve Montreal’e (Fransız Kanada’sının Kalbine) yapılır.

ÖĞRENCİLER ve KADRO ile SOSYALLEŞİN

Omnicom Kanada Dil Okulu öğrencilerine Kültürel ve eğitsel olaylar kadar, diğer öğrencilerle, öğretmenlerle ve kadroyla iyi vakit geçirme ve eğlenme şansı da tanır. Toronto’nun gece yaşantısını Omnicom Bar Gecesi’nde keşfedin; Karaoke Gecesinde şarkı söyleyin ve Toronto’nun en ünlü gece kulüplerinde dans edin. Kadromuz havanıza en uygun mekânı size sağlayacaktır.

GELENEKSEL AKTİVİTELER

Noel Partisi, Cadılar Bayramı Partisi, Doğum Günü Partileri, Şükran Günü Partisi, Paten Partisi, Mangal Partisi, sınıf arkadaşları öğretmenlerle öğle yemekleri…

Omnicom Kanada Dil Okulu, Kanada’daki zamanınızı iyi geçirmeniz için sizleri bekliyor. Birinci sınıf eğitimden fazlasını, uzun süre unutulmayacak hatıraları ve arkadaşlıkları kazanacaksınız.

egitim_Omnicom1_noktasi egitim_Omnicom2_noktasi egitim_Omnicom3_noktasi egitim_Omnicom4_noktasi egitim_Omnicom5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir