OAKS ACADEMY

egitim_OaksAcademy_1_noktasi

Oaks Academy dil okulu İngiltere’nin güneyinde güzel plajları olan sahil kenti Bournemouth’ta kurulmuştur ve 15 yılık tecrübesiyle uluslararası öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir. Oaks Academy İngiltere dil okulu, her öğrencisine güven inşa etmek de ve desteklemekte kararlıdır ve öğrencilerine en kaliteli eğitimi vermek onların değerleri arasındadır.

Bir üniversite kenti olarak bilinen Bournemouth İngiltere, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Londra’dan trenle 100 dakikada ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır.

 Oaks Academy Bournemouth dil okulu samimi, nitelikli öğretim kadrosu ile öğrencilerine hizmet verir. Okulda düzenli olarak öğrencilerin seviyeleri ölçülmektedir. Oaks Academy dil okulu öğrencilerine, her öğrencinin istediği türde fantastik kurslar, geziler ve güvenilir konaklama sunar. Oaks Academy dil okulu tarafından düzenlenen Sosyal Aktivite ve gezileri gözetmenler eşliğinde yapılmaktadır. Oaks Academy dil okulu 16 yaş ve üstü olan gençleri programa kabul etmektedir. Oaks Academy dil okulunda sınıflar orta derece büyüktür ve maksimum 12 kişiliktir.

 Öğrencilerine barınma imkânı sağlayan aileler de Oaks Academy Bournemouth dil okulu ailesinin çok önemli bir parçasını oluştururlar. Bu evlerin hemen hepsi okuldan yaya olarak kolayca ulaşılacak mesafededir ve hepsi haftanın 7 günü her öğün yemek vermektedirler.

 Oaks Academy İngilizce eğitiminizi canlı ve tatmin edici kılmak için dizayn edilmiş birçok kurs sunar. Öğretmenlerimizin tümü vasıflıdır ve değişik profesyonel ve eğitimsel geçmişe sahiptir.

 Programlar

  • Genel İngilizce
  • IELTS & CAMBRIDGE Sınavları
  • Uzman İngilizce
  • Bire bir İngilizce
Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir