MILNER SCHOOL OF ENGLISH

» Neden Milner Dil Okulu?

Kalite, Uygun Fiyat & Geniş Tecrübe: Milner İngiltere Dil Okulu The British Council tarafından tanındığı gibi aynı zamanda English UK üyesi ve güvenilen bir sponsorudur. Okul sıcak arkadaşlık ortamı, profesyonel eğitim yapısı ve uygun fiyatları ile meşhurdur.

Milner İngiltere Dil Okulu Ailesi, 35 yılı aşkın bir suredir İngiltere’ de ve Avustralya’da İngilizce okulları çalıştırmaktadırlar.

Okulun Yeri: Milner İngilizce okulu güvenli ve tercih edilen Londra’nın Wimbledon bölgesindedir. Londra Merkeze tren ile 20 dakikadır ve okul tren istasyonuna 8 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Kurslarımız: Yoğun Genel İngilizce (6 basamaklı: başlangıçtan – ileri dereceye kadar), IELTS hazırlık, Cambridge First & Cambridge Advanced, Akademik yılı Programları, İngilizce + Tenis Programı, Özel dersler. Dersler 60’ar dakikalık (çoğu okulda sadece 45 dakikalık) olup, ortalama 9 kişilik sınıflardadır (en çok 12 kişi). Kurslara katilim her Pazartesi mümkündür. Ek olarak, öğrencilerimiz haftada bir BEDAVA PRONUNCIATION DERSI alabilirler.

Uluslararası Çeşitlilik: Milner İngilizce Okulu birçok ülkeden gelen öğrencilere kapılarını açmaktadır. Bunlar, Koreli, İtalyan, Brezilyalı, Çek Cumhuriyeti, Iran, İspanya, İsviçre, Japonya, Tayvan, Türkiye, Sudi Arabistan, Polonya ve Rusya’dır. Çeşitlilik, öğrencilerin İngilizce konuşmalarını destekler ve hayat boyu uluslararası arkadaşlıklar oluşturmalarını sağlar.

Aktiviteler Ve Sosyal Program: Okulumuzun bir bilgisayar odası, bedava internet girişi, kütüphanesi, bireysel çalışma odası ve aktif öğrenci kafesi ve oturma bölgesi bulunmaktadır. Tüm Milner öğrencilerine THE WIMBLEDON LEISURE CENTRE için bedava üyelik verilir. Bu sinirsiz yüzme havuzu girişi, gym ve fitness derslerini kapsar. Öğrenciler Wimbledon halk kütüphanesini bedava kullanabilirler. Aynı zamanda okulumuz öğrencilerimizi, tarafımızdan hazırlanan zevkli ve çeşitli sosyal programlara katılmaya teşvik eder. Birçok Milner sosyal programları bedava veya çok ucuzdur.

» Neden Wimbledon?

Aktif Şehir Merkezi: Wimbledon kafeleri, klasik İngiliz birahaneleri, barları, sinemaları, alış veriş merkezleri ve tiyatrosu ile unlu bir merkezidir.

500 Donum Doğal Ormanlık Alan: Wimbledon, Açıkhava aktivitelerini seven insanlar için idealdir. Ata binme, golf, yürüyüş ve tenis bunlardan bazı örneklerdir.

Tenis İle Ünlü: Milner okulu All England Tennis Club’ından kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığındadır ve burası unlu Wimbledon Tenis Şampiyonasının yapıldığı yerdir.

Yerli Aile Yanı Konaklama: Aile yani konaklama imkânlarımızın hepsi, tarafımızdan ziyaret edilmiş ve onaylanmıştır, Wimbledon ve yakın çevresindedir. Öğrenciler genelde okula yürüyebilirler ki bu da zamandan ve paradan tasarruf yapmalarını sağlamaktadır.

Mükemmel Toplu Taşımacılık: Wimbledon, Londra’nın tüm bölgelerine metro, tren ve otobüs ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Milner School of English İngiltere Dil Okulu…
Türk Öğrencilere özel %20 İndirim Fırsatı!!
Londra merkeze sadece 20 dakika mesafede..
Ücretsiz seyahat sağlık sigortası..
Ücretsiz gym üyeliği..
EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nda…

…2014 YILI PROMOSYONLARI…

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 15 ders / 1 ders 60dk)

12 hafta dil eğitimi  … 1.476 GBP £

24 hafta dil eğitimi  … 2.448 GBP £
36 hafta dil eğitimi  … 3.199 GBP £

YOĞUN İNGİLİZCE (Haftada 22 ders / 1 ders 60dk)

12 hafta dil eğitimi  … 2.136 GBP £

24 hafta dil eğitimi  … 3.456 GBP £
36 hafta dil eğitimi  … 4.216 GBP £

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir