MALVERN HOUSE

Malvern House Dil Okulu, İngiltere Londra’nın kalbinde yer alan 3 modern eğitim merkeziyle, The British Council tarafından akredite edilen, English UK üyesi, çok ekonomik bir dil kolejidir. 2000 yılında kurulmuş olan okul, son bir kaç yılda Londra’nın en büyük dil okulu olmaya aday olmuştur. Yılda ortalama 100 farklı ülkeden 6000 üzerinde öğrenciye eğitim olanağı sunan okulun, her merkezinde, öğrenciler için düzenlenmiş kafeler, modern kütüphaneler ve ücretsiz internet alanları bulunmaktadır. Üç merkezde, şüphesiz dünyanın en güzel kentlerinden biri olan Londra’nın tam merkezinde yer almaktadır. İngiltere Londra Dil Okulu, Piccadily Centre, King Cross ve Bloomsbury Centre’dir.

Malvern House İngiltere Londra Dil Okulunda, Genel İngilizce Dil Kursu, Sınavlara Hazırlık, İş İngilizcesi Kursu, Akademik İngilizce Kursu, Üniversite Hazırlık Kursu, Master Hazırlık Kursu ile Sertifika ve Diploma Kursları bulunmaktadır. Her öğrenci kursuna başlamadan önce İngilizce dil testine tabi tutulur. Öğrenciler bu testlerine, çevrimiçi ortamda, kurslarının ilk günü okulda ya da EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisinde girebilirler.

Malvern House Ingiltere Londra Dil Okulu, öğrencilerine çeşitli konaklama olanakları da sunmaktadır. Bunlardan aile yanı konaklama, Londra’nın 2. 3. ve 4. bölgelerinde bulunmaktadırlar ve sadece oda, oda+kahvaltı ve yarım pansiyon seçenekleri sunmaktadır. Diğer konaklama seçenekleri ise öğrenci yurdu ve hosteldir.

Malvern House İrlanda Dil Okulu

Malvern House Dil Okulu, Dublin İrlanda’nın önde gelen dil okullarından biridir. Dublin şehir merkezinde bulunan güvenli ve eğlence dolu kolej ortamında sizlere İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. Okulun yakın çevresinde Merkez Bankası, Trinity Koleji ve alış veriş merkezleri yer alır. Malvern House genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Dil Sınavı hazırlık ve İngilizce yaz kursları olmak üzere geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca okulun üniversite programına kayıt yaptıran yabancı öğrenciler İngilizce takviye dersleri ile desteklenmektedir. Sınıflarda teknolojik donanım bulunur, eğitime uygun dizayn edilmiş olup, interaktif beyaz tahtalar kullanılmaktadır. Okulun Dublin kampüsü yurt ve öğrencilerin kullanımına hazır çeşitli tesisleri de içinde barındırmaktadır.

Malvern House İrlanda Dublin Dil Okulu, Dublin’deki İngilizce dil eğitimi süresince okul tarafından uzun yıllardır tanınan ailelerin yanında konaklama yaparak ülkenin kültürünü öğrenme ve İngilizcenin geliştirilmesi için uygun seçenek olabilmektedir. Okul yurtlarında birçok ülkeden gelmiş diğer kişilerle yeni arkadaşlıklar da kurarak birlikte konaklama seçeneğini de tercih edilebilirsiniz.

egitim_MalvernHouse1_noktasi egitim_MalvernHouse2_noktasi egitim_MalvernHouse3_noktasi egitim_MalvernHouse4_noktasi egitim_MalvernHouse5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir