LTC-LANGUAGE TEACHING CENTRES

British Council’in akredite ettiği okulumuz, Devonshire Duk’unun, kendine ait parkı olan eski evinde kuruludur. 18. yüzyılın seçkin örneklerinden olan bina şehir merkezine 20 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Programlarımız:

16 yaşının üzerindeki öğrencilerimiz için:

  • 20 derslik genel İngilizce kursu (sadece sabah dersleri)
  • 28 derslik genel İngilizce kursu
  • IELTS sınavı hazırlık kursu
  • Yaz dönemi 20 derslik kurs (öğleden sonra)
  • Kişiye özel dersler
  • Grup program paketleri (yılın her döneminde)

10-16 yaş arası öğrencilerimiz için:

  • 17 Haziran-15 Ağustos dönemi (sabah dersler ve öğleden sonra ve akşam aktiviteler)
  • Grup program paketleri (yılın her döneminde)

Okulumuzun tesisleri içinde kütüphane ve öğrencilerimizin internetten faydalanabilecekleri bilgisayarlar mevcuttur. Öğrencilerimiz futbol, tenis, voleybol, badminton oynayabilir, hatta piyano bilgilerini geliştirebilirler.

Konaklama:

Yetişkin öğrencilerimizi kendileri için özenle seçilmiş ailelerin yanında yerleştiriyoruz. Bu ailelerin evleri okula yürüyüş mesafesindedir. Düzenli olarak ev sahiplerini ziyaret ederek, öğrencilerimizin rahatlarını ve iyi bakılıp bakılmadıklarını kontrol etmekteyiz.

Daha genç öğrencilerimiz, okulda yurtlarda kalabilecekleri gibi, 13 yaş üzeri öğrencilerimiz aile yanında yerleşmeyi de tercih edebilirler.

LTC – Eastbourne

Eastbourne, güneydoğu İngiliz sahil şeridindeki en güvenli ve güneşli şehir olarak kabul edilmektedir ve güzel şehir merkezi, hoş kumsalları ve sahip olduğu tüm Birleşik Krallıktaki en güzel manzaralardan bir kısmı ile çok popülerdir. Merkez bölgesi, her yaştan insanın damak tadına uygun birçok özelliğe ve aktiviteye sahiptir: birçok restoran, kulüp ve geleneksel publar ve ayrıca 4 adet tiyatro ve spor tesisleri mevcuttur. Londra’ya tren ile sadece 90 dakika uzaklıktadır. Ayrıca sadece bir gün içerisinde görülebilecek Cambridge, Oxford, Bath ve Brighton gibi diğer güzel merkezleri de gezmeyi unutmayın. Euro tüneli ile Fransa veya Hollanda’ya yapacağınız hızlı bir ziyaret bile planlarınız arasında yer alabilir. 1954 yılında kurulan LTC Eastbourne Dil Okulu, şehir merkezine ve plaja yürüyerek 15 dakika mesafede bulunur. LTC Eastbourne dil okulunun kendisine ait 10 hektar büyüklüğünde kendine ait yeşillikler içinde ki park alanında yine kendisine ait binasında eğitim olanakları vermektedir. Güzel bir bahçesi olan okul binasında öğrenciler için geniş bir kütüphane, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, tenis kortu ve basketbol sahası yer almaktadır. LTC Eastbourne dil okulu 22 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 300 – 360 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

LTC – Brighton

İngiltere Brighton iki üniversitesi ve dünyaca ünlü konferans merkeziyle; fantastik sosyal hayatı ve sayısız kulüp, bar ve restoranıyla İngiltere’nin güney sahilinde bulunan; heyecan verici atmosfere sahip doğa harikası bir kenttir. 1972 yılında kurulan LTC Brighton dil okulu, şehir merkezine otobüsle sadece 15 dakika mesafede yer almaktadır. LTC Brighton dil okulu 18 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 210 – 260 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

LTC – London

Londra’ya gittiğinizde dikkatinizi ilk çekecek olan burada asla sıkılmayacağınızdır. Londra tarihsel, kültürel ve ticari zenginliklerle dolu bir kenttir. Wimbledon, üç tiyatro, çok salonlu sinema, birçok bar ve sınırsız ihtiyacını karşılayacak restoranlara ve daima değişen Londra’nın lezzetlerine sahiptir. LTC Londra dil okulu, Ealing alışveriş alanlarına ve Ealing merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde, Londra şehir merkezine ise 25 dakika metro ile ulaşım mesafesindedir. LTC Londra dil okulu 16 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 220 – 300 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

…2014 YILI PROMOSYONLARI…

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

Londra Highgate

24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Londra

2.928 GBP £
4.104 GBP £
5.016 GBP £

Eastbourne

2.880 GBP £
4.032 GBP £
4.928 GBP £

Brighton

3.312 GBP £
4.644 GBP £
5.676 GBP £

GENEL İNGİLİZCE “SABAH” (Haftada 28 ders / 1 ders 45dk)

Londra Highgate

24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Londra

3.696 GBP £
5.076 GBP £
6.204 GBP £

Eastbourne

3.648 GBP £
5.004 GBP £
6.116 GBP £

Brighton

4.008 GBP £
5.508 GBP £
6.732 GBP £

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir