LONDON STUDY CENTRE

» London Study Centre, Londra’nın kalbi Fulham bölgesinde yer alan modern eğitim merkeziyle, The British Council tarafından akredite edilen, English UK üyesi, çok ekonomik bir dil okuludur. Chealsea Futbol kulübü ve Thames Nehri yanıbaşında yer alan olan okul Big Ben ve Buckingham Sarayına sadece bir kaç dakika mesafededir. Konum olarak son derece sosyal aktivite imkânlarına sahip olan okul 35 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle öğrencilerine kaliteli eğitim olanaklarıda sunmaktadır. Öğrenciler için düzenlenmiş kafe, kütüphane, veranda, masa tenisi ve ücretsiz internet alanları bulunmaktadır.

» London Study Centre Dil Okulu ‘nda, Ingilizce Kursu, IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık ve yaz okulu programları bulunmaktadır. Her öğrenci kursuna başlamadan önce İngilizce bir teste tabi tutulur. Öğrenciler bu testlerine, çevrimiçi ortamda, kurslarının ilk günü okulda ya da EgitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisinde girebilirler.

» London Study Centre Londra Dil Okulu, öğrencilerine çeşitli konaklama olanakları da sunmaktadır. Bunlardan aile yanı konaklama, Londra’nın 2. 3. ve 4. bölgelerinde bulunmaktadırlar ve sadece oda, oda+kahvaltı ve yarım pansiyon seçenekleri sunmaktadır. Diğer konaklama seçenekleri ise öğrenci yurdu ve hosteldir.

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir