LIGUATIME

» Coğrafi ve kültürel yapısıyla, gece ve gündüz hayatıyla Antalya- Kemer’e benzetebileceğimiz Sliema muhteşem doğası ve tarihiyle göz alıcı bir ada kentidir. Akdeniz kültürünün yoğun bir şekilde hissedildiği kentte güler yüzlü ve misafirperver insanlarla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız. Şehir merkezinde Tower Road’da bulunan şık bir binada, maksimum 8 kişilik sınıflarda eğitim veren okulda, multi-medya çalışma merkezi, ücretsiz internet erişimi, kütüphane, TV, dinlenme ve oyun odaları bulunmaktadır. Okul, öğrencileri için, plaj barbeküleri, partiler, sportif faaliyetler ve kültür turlarından oluşan geniş bir de sosyal program sunmaktadır.

» Linguatime Dil Okulu, Malta Sliema’da uluslararası profesyonel bir İngilizce dil okulu olarak kurulmuştur. Öğrenciler sıcak ve özel bir atmosferde İngilizce öğrenmek için okulumuzu tercih ederler. Bireylere, okullara, işletmelere ve gruplara kaliteli İngilizce dil kursları sağlamada kusursuz bir ünümüz vardır. Linguatime Malta; İngilizce dil Eğitimi için ihtiyacınız olan kaliteli eğitimi sunmayı hedeflemektedir. Linguatime Malta olarak sunduğumuz kaliteli eğitim ve öğretmenlerimizin ilgisi sayesinde İngilizceyi rahatça konuşabileceğiniz bir ortam yaratarak, eğitiminiz için en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Linguatime Malta dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı onaylı olmasının yanında FELTOM onaylı yüksek kalite standartlarına İngilizce dil Eğitimi veren bir okuldur. Linguatime Malta dil okulu, Malta’nın en merkezi yeri olan Sliema’da deniz kıyısında bulunmaktadır. Okuldan St. Julian’s Bay ve Malta batı sahili olduğu gibi görünmektedir. Sliema Malta’nın en modern kasabalarından biri olup, en ünlü kafe, bar restoranlar, alışveriş merkezleri, süpermarketler bu kasabada yer almaktadır.

» 1950 yılında inşa edilen Linguatime Malta dil okulu; oldukça rahat, modern ve ferah binasıyla öğrencilere huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Binanın içerisinde 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. İçerisinde kitapları, CD’leri, videoları, kasetleri, bilgisayarı, interneti olan zengin bir kütüphanesi vardır. Ayrıca kafesi, bahçesi, dinlenme, TV ve oyun odaları ile öğrencilere konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Linguatime Malta yıl boyunca yetişkin ve çocuk olmak üzere Avrupa’nın her yerinden gelen öğrencilere özel sertifikalı İngilizce öğretmenleri ile kusursuz bir eğitim sunmaktadır. Eğitim programları içerisinde genel İngilizce, yoğun İngilizce, birebir kurs, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık kursları (Cambridge, IELTS) şeklinde tüm ihtiyaçlara yönelik İngilizce eğitim programları verilmektedir. Linguatime Malta dil okuluna 40 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir.

» Öğrencilerimize değişik alternatiflerde konaklama türleri sunmakta olan Linguatime Malta dil okulunda seçebileceğiniz konaklamalar; Aile yanı konaklamalar, Okul yurtları, Apart Oteller ve hostellerdir

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir