LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

ir dili öğrenmenin en mantıklı ve de en pratik yöntemi imkanlar el verdiği sürece o dilin konuşulduğu ülkeye gitmektir ve bu yüzden yurt dışında dil okulu eğitimi de İngiltere’de dil okullarında alınır. Şüphesiz İngilizce denilince akla ilk gelen ülke İngiltere’dir. Birçok sebepten dolayı İngiltere hem İngilizce dil eğitimi hem de yurt dışında üniversite, yurtdışında lisans ve yurtdışında yüksek lisans için yurtdışı eğitim açısından öncelikli tercih edilen ülkelerden biridir. Bugünkü ilk okulumuz İngiltere’de bulunan LSI…

LSI – Language Studies International, dünya geneline yayılmış birçok dil okuluna sahiptir. İngilizceyi İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. LSI – Language Studies International, ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da ortak dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. Okullarımızın tamamı çekici şehirlerin merkezlerinde, toplu taşıma imkânlarına ve şehrin güzelliklerine yakın yerlerde bulunmaktadır.

Dünyanın pek çok ülkesinde merkezleri bulunan LSI 1965 yılından bu yana dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir dil eğitimi vererek, dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun eden LSI, merkezleriyle eğitim için mükemmel bir çevre sağlar. Bütün öğretmenler yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri tam bir kurs hazırlığıyla birleşir ve her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI kadrosu, en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve size eğitim deneyimlerinin tamamını sunmaya söz verir. Sosyal programlar, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladıkları destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar. Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okul merkezleri hep şehir merkezlerinde yer alır. Okulun öğretmen kadrosu ise alanında sertifikalı ve deneyimli öğretmenlerden oluşur.

Dil merkezlerinin tümü konforlu bir ortama sahiptir ve en yeni materyallerle ve kaynaklarla donatılmıştır. Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar imkânları öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır.

Neden LSI – Language Studies International?

  • Uluslararası Atmosfer
  • Önemli Dil Merkezleri
  • Farklı Kurs Seçenekleri
  • Akredite Edilmiş Kalite Garantisi
  • Modern Merkezler
  • Sosyal Aktiviteler
  • Üniversite Danışmanlık Hizmeti
  • Kablosuz İnternet Bağlantısı.

LSI OKULLARI

İngiltere’de ki Okullarımız;

“LSI Londra Merkez”

LSI Londra Merkez Dil Okulu, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer almaktadır. British Museum, Oxford Caddesi’ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho yürüyüş mesafesindedir. Dil okulumuz, ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitim için mükemmel imkânlar sağlar. Aralarında TOEFL’a hazırlık ve Cambridge Sınavı kurslarının da bulunduğu çok çeşitli İngilizce programlar sunulmaktadır.

“LSI Londra Hampstead”

LSI Londra Hampstead Dil Okulu, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Victoria tarzı ferah ve havadar bir binada hizmet vermektedir. İster TOEFL’a veya Cambridge Sınavlarına hazırlanıyor, ister daha genel ESL/EFL programlarımızdan birinde İngilizce öğreniyor olun, bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kablosuz internetin de dâhil olduğu mükemmel imkânlarla İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

“LSI Londra Cambridge”

LSI Londra Cambridge Dil Okulu, Cambridge’de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunmaktadır. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanılmaktadır. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge’nin mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.

“LSI Londra Brighton”

Dil okulumuz, Brighton’da eğitim için ideal bir mekândır. Ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Victoria tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunmaktadır. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin, LSI Brighton’ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

“LSI Londra Oxford”

Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Oxford, aynı zamanda İngiltere’nin en güzel ve en eski şehirlerinden birisidir. Capcanlı ve etkileyici merkeziyle bu hayat dolu, kozmopolit öğrenci şehri, her köşesinde sayısız atraksiyon ve tarihî değer saklar.

Küçükler için İngilizce kursumuz, Oxford Üniversitesinde yer almakla beraber ünlü Üniversite Parklarına yakın ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde harika bir mevkie sahiptir. Binamız İngiltere mimarisini yansıtan yüksek tavanlı sınıflar, büyük şömineler ve enfes “Oxford” ambiyansını sunar. İlham verici bu lokasyonumuz kafeterya içeren imkânları, öğrenci yurtları ve sınıfları bir arada olan en üst kalite olanaklar sunmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursumuz, yaz kampı aktiviteleri ile hafta sonu gezileri ile çocuklar eğlenir, yeni arkadaşlıklar kurar ve Oxford’un sunduğu cazibeli çekiciliklerin ve tarihin tadını çıkarırken İngilizcelerini geliştirme olanağı sunmaktadır.

Amerika’da ki Okullarımız;

“LSI San Francisco/Berkeley”

LSI San Francisco/Berkeley Dil Okulu, Berkeley’nin tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, Üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer almaktadır. Okulun sunduğu olanaklar arasında, açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan iki bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur; özetle ABD’de İngilizce öğrenirken becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altındadır. Dil okulumuz resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsiniz. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE)’na hazırlık kursları ve daha genel İngilizce programlar da sunulmaktadır.

“LSI San Diego”

LSI San Diego Dil Okulu, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego’nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programımız arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kursları da sunarız. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

“LSI Boston”

Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alan LSI Boston Dil Okulu, metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakındır. Dil okulumuz, internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitiminize yardımcı olmak için mükemmel imkânlar sağlar. Bu tesiste, TOEFL sınavına hazırlık kurslarının yanında daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

“LSI New York”

LSI New York Dil okulu, Manhattan’dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun sunduğu imkânlar arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimi sunan iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY’de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI’de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY’nin lisans ve lisansüstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY’nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York’a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

Kanada’da ki Okullarımız;

“LSI Vancouver”

LSI Vancouver Dil Okulu, şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver’ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

“LSI Toronto”

Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale’de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto Dil Okulu, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur. Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. İster TOEFL veya Cambridge Sınavı’na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacaktır.

Avustralya’da ki Okullarımız;

“LSI Brisbane”

LSI Brisbane Dil Okulu, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihî bir binada yer alır. En kaliteli ürünlerle dolu Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla erişilebilecek uzaklıktadır. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında, klimalı derslikler, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve İngilizce eğitiminize destek olacak bir öğrenim merkezi yer almaktadır. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır. İster sınavlara hazırlanıyor, ister iş İngilizcesi öğreniyor olun, güler yüzlü ve yardımsever öğretmenlerimiz size çok faydalı olacaktır.

Yeni Zelanda’da ki Okullarımız;

“LSI Auckland”

LSI Auckland Dil Okulu, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulumuz, İngilizce eğitim için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah dersliklerimiz Myers Park’taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkânlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

Fransa’da ki Okullarımız;

“LSI Paris”

LSI Paris Dil Okulu, şehrin tarihî merkezinde; Louvre, Opera binası ve lüks alışverişin merkezi St-Honore mahallesine yakın bir konumdadır. Okul çevresinde mağazalar, kafeler ve birçok da Metro istasyonu vardır. On sekizinci yüzyıldan kalma güzel bir binanın ikinci katında yer alan dil okulumuz, Fransızca eğitim için sakin bir ortam sağlar. Aralarında DELF ve TEF (Test d’Evaluation du Français) sınav hazırlık kurslarının da yer aldığı çeşitli Fransızca dil programı sunulmaktadır.

Kosta Rika’da ki Okullarımız;

“LSI San Jose – Coronado”

LSI ortağı okulumuz Academia Tica, Kosta Rika’daki dil okulları arasında köklü eğitim kurumlarından birisidir. Kırsal bölgeye özgü özellikler taşıyan okul, yeşil çayırlar ve mandıralarla çevrili bir bölgede, bugün tropik bahçeye dönüştürülmüş eski bir çiftlikte hizmet verir. Okulun hemen yanındaki otobüs durağı şehir merkezine kolaylıkla erişmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, İspanyolca öğreniminiz boyunca, okulun ücretsiz olarak kiraladığı bisikletlerle de çevreyi dolaşabilirsiniz. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında bir referans kütüphane, internet erişimi ve bir de kafeterya bulunur. İster bir İspanyolca sınavı kursunu (DELE), ister daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçin, Kosta Rika’nın sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

İsviçre’de ki Okullarımız;

“LSI Zürih”

LSI Zürih Dil Okulu, tarihî şehir merkezi ve Zürih Gölü’nden sadece beş dakika yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumdadır. Kısa zaman önce yenilenmiş derslikler, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu gibi imkânlar, LSI Zürih ‘i Almanca eğitimi için son derece rahat bir ortam haline getirmektedir. Bu okulda, Zertifikat Deutsch gibi çeşitli Almanca sınav kursları ve daha genel Almanca dil programları sunulmaktadır. Hangi kursu seçerseniz seçin, tam donanımlı ve büyük deneyim sahibi öğretmenlerimiz size güler yüzle yardım etmeye hazır olacaktır.

“LSI Lugano”

LSI ortağı okulumuz, Lugano’nun tam kalbinde; bir tarafında 300m uzaklıktaki göl, diğer tarafında üniversite ile çevrili bir konumda ve mağaza ve kafelere yakın mesafesindedir. Dil okulunun bitişiğindeki üç yıldızlı otel, öğrencilere özel fiyatlar sunar. İtalyanca kurs ve programlarımızdan hangisini seçerseniz seçin, aralarında ücretsiz internet erişimi ve son derece deneyimli hocaların da bulunduğu mükemmel imkânlardan faydalanabilirsiniz.

“LSI Montreux”

Montreux’deki LSI bağlantılı dil okulumuz, şehrin ana caddesi üzerinde, göl kenarındaki gezi yerine yakın ve otobüs ve tren istasyonlarına yürüyüş mesafesindedir. Derslerden sonra öğrenciler göl kıyısı boyunca uzanan teraslarda gezinebilir veya diğer öğrencilerle birlikte yakınlardaki mağazalara veya kafelere gidebilir. Aydınlık, havadar sınıflar (bazıları Cenevre Gölü ve Alp Dağları manzaralı), öğrencilerin kullanabildiği bilgisayar istasyonları ve okul genelinde ücretsiz internet erişimi gibi imkânları ile LSI Montreux, Fransızca eğitimi için son derece rahat bir ortam sağlamaktadır. Hangi kursumuzu seçerseniz seçin, Fransızca sınavlarına çalışmadığınız boş zamanlarınızı bölgenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca okul, nispeten mütevazı büyüklüğü sayesinde, ziyaretleri boyunca her öğrenciye özel bir ilgi ve yardım sunabilir.

Malta’da ki Okullarımız;

“LSI Sliema”

LSI’ye bağlı dil okulu English Language Academy Malta, Sliema’nın deniz kenarındaki gezinti yerinden sadece üç dakika yürüyüş mesafesinde ve kafeler, restoranlar ve mağazalara yakın bir konumdadır. Ister TOEFL sınavına hazırlık kursunu, ister daha genel bir ESL programını seçmiş olun, klimalı sınıflar, bir kütüphane ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Okul aynı zamanda ikinci dil olarak İngilizce öğreten deneyimli okul öğretmenlerine yönelik bir öğretmen eğitimi kursu da vermektedir. Ayrıca okul, AB’nin Eğitim Kurslarına yönelik Socrates Programı için de lisans sahibidir.

İspanya’da ki Okullarımız;

“LSI Madrid”

LSI ortağı İspanya Madrid dil okulumuz, üniversitenin yanında güzel ve yakın zamanda yenilenmiş binada hizmet vermektedir ve İspanyolca eğitimi için rahat ve samimi bir ortam sağlar. İster bir İspanyolca sınavına hazırlık kursu (DELE) veya daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçebilirsiniz, okulumuzun mükemmel konumu ve hepsi klimalı 40 derslik, internet erişimi sunan bir bilgisayar odası, mükemmel bir kütüphane, okuma odası, video arşivi ve büyük öğrenci salonu gibi imkânları size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Barcelona”

LSI ortağı İspanya Barcelena dil okulumuz, Barselona’nın en şirin ve en ünlü caddelerinden biri olan Las Ramblas’da, mağazalara ve ulaşım hizmetlerine yakın, ideal bir konumda bulunur. Dil okulu, Barselona’da İspanyolca öğrenmek için rahat ve samimi bir ortam sunan, tamamen restore edilmiş tarihî bir binada hizmet sunmaktadır.

“LSI Marbella”

LSI ortağı İspanya dil okulumuz Marbella’nın tam merkezinde, plajdan sadece beş dakika yürüyüş mesafesindedir. Dil okulu ferah ve modern bir binada hizmet verir ve İspanyolca dil programları ve kurslarımızdan hangisini seçerseniz seçin, okulun mükemmel konumu ve güler yüzlü, sıcakkanlı personeli size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Salamanca”

LSI ortağı İspanya Salamanca dil okulumuz şehrin tam merkezinde, ünlü Plaza Mayor’dan birkaç sokak uzaklıktadır. Eskiden manastır olarak hizmet veren, şimdi ise tamamen restore edilmiş tarihî bir binada bulunan dil okulu, İspanyolca öğrenmek için rahat ve samimi bir ortam sunar. İster bir İspanyolca sınavına hazırlık kursu (DELE) veya daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçebilirsiniz, okulumuzun mükemmel konumu ve sunduğu harika imkânlar size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Valencia”

LSI ortağı Valencia dil okulumuz, üniversitenin yanında, kent merkezine ve plaja sadece 20 dakika yürüyüş mesafesinde ve Akdeniz tarzı ferah bir binada hizmet vermektedir. Çok modern ve tam donanımlı bir eğitim kurumu olan dil okulu, İspanyolca öğrenmek için geniş ve rahat bir ortam sunar. Okulun sunduğu imkânlar arasında her biri klimalı 24 derslik, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası, kütüphane ve video odası, öğrenci salonları ve bir de bahçe bulunur. İster bir İspanyolca sınavı kursunu (DELE), ister daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçin, okulumuzun mükemmel konumu ve sunduğu harika imkânlar size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Granada”

Şehrin tam kalbinde tarihî bir binada hizmet sunan LSI ortağı Granada dil okulumuz, kentin araç trafiğine kapalı şirin bölgesine ve katedrale sadece beş dakika yürüme mesafesindedir. İster bir İspanyolca sınavına hazırlık kursu (DELE) veya daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçin, okulumuzun mükemmel konumu ve kütüphane, video arşivi ve bilgisayar odası gibi imkânları size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Sevilla”

LSI ortağı İspanya Sevilla dil okulumuz şehrin tarihî bölgesindeki eski bir Endülüs malikânesinde, Maestranza arenasının hemen yanında ve Katedral ve Torre del Oro (Altın Kule)’ya yürüyüş mesafesindedir. Dil okulu, her biri klimalı 18 dersliği, öğrenci salonları, kablosuz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası, terası ve merkezi avlusu ile İspanyolca eğitim için rahat bir ortam sunmaktadır. İster bir İspanyolca sınavına hazırlık kursu (DELE) veya daha genel İspanyolca programlarımızdan birini seçin, okulumuzun mükemmel konumu ve sunduğu harika imkânlar size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Alicante”

Alicante’deki ortak dil okulumuz, sahil kenarındaki ünlü gezinti yolu Paseo de la Explanada üzerinde ideal bir konumda yer alan Akdeniz tarzı ferah ve modern bir binada hizmet sunmaktadır. Okulumuz 150 öğrenci kapasitelidir ve sadece 14 yaşından büyük öğrenciler kabul edilir. Bir kütüphane ve video odası, ferah bir öğrenci salonu, bir bilgisayar odası ve okul genelinde kablosuz internet gibi imkânlar sunan dil okulumuzda, öğrencilerin rahat ve samimi bir ortamda İspanyolca öğrenmeleri için ihtiyaç duyulan her şey mevcuttur.

“LSI Cadiz”

LSI ortağı okulumuz, şehrin tarihî merkezinde, üniversitenin hemen yanında yer almaktadır. Dil okulu, tamamen yenilenmiş ve hangi İspanyolca kursumuzu seçmiş olursanız olun İspanyolca eğitiminiz için samimi ve rahat bir ortam sağlayan üç katlı tarihî bir binada hizmet vermektedir. Okulun sunduğu imkânlar arasında bir bilgisayar odası, bir kütüphane ve bir de mutfak bulunur.

“LSI Pamplona”

LSI ortağı okulumuz, şehrin prestijli tıp okulunun en üst katında muhteşem bir ortamda bulunur. Öğrencilerimiz, rahat ve modern dil okulumuzda İspanyolca öğrenirken, binanın güzel ön cephe görüntüsünün ve cam kaplı restoranının tadını çıkarabilir. Okulda, öğrencilerimize, aralarında kütüphane ve ücretsiz kablosuz internet erişiminin de bulunduğu imkânlarda sunulmaktadır.

“LSI Malaga”

LSI ortağı Malaga dil okulumuz kendi havuzuna sahip olup plaj da caddenin hemen karşısındadır; böylece güneşlenmeye ayıracağınız zamandan feragat etmeksizin İspanyolca çalışabilirsiniz. Doğal çevre ile uyum içinde tasarlanan okulda, Costa del Sol’ün ünlü güzel ikliminin tadını çıkarabileceğiniz iki açık hava dersliği ve bahçeler bulunur. Hangi İspanyolca kursunu veya programını seçerseniz seçin, mükemmel konumumuzu, sunduğumuz harika imkânları ve güler yüzlü ve sıcakkanlı personelimizi seveceksiniz.

Rusya’da ki Okullarımız;

“LSI Moskova”

Ortak dil okulumuz Moskova şehir merkezinde; şehrin ana arteri olan Tverskaya Caddesi’ndeki mağazalara, kafelere, otellere ve restoranlara yakın bir konumdadır. Müzeler, tiyatrolar ve Kremlin de yürüyüş mesafesindedir. Dil okulu, Rusça öğrenmeniz için sıcak ve güler yüzlü bir ortam sunar ve hangi Rusça kursumuzu veya programımızı seçerseniz seçin, kahve ve atıştırmalık makinelerinden ücretsiz internet erişimine kadar mükemmel imkânlardan faydalanabilirsiniz.

“LSI St. Petersburg”

LSI ortağı Rusya dil okulumuz, St. Petersburg kent merkezinden sadece 15 dakika uzaklıkta nezih bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okul, içinde bir alışveriş merkezi, kafeler ve diğer eğlence tesislerinin bulunduğu büyük bir ofis binasında, Komendantskiy Caddesi’ndeki metro istasyonuna yakın bir konumdadır. Dil okulunda 18 aydınlık ve modern derslik ve Rusça eğitiminiz boyunca size kolaylık sağlayacak ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. İster bire bir Rusça kursunu, ister daha genel Rusça kurslarımızdan birini seçin, okulumuzun harika konumu ve güler yüzlü, samimi personelimiz size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI St. Petersburg Nevsky Caddesi”

LSI ortağı dil okulumuz Rusya Müzesi, Pavel I Sarayı, kent meydanı ve iki güzel parkın arasında; Nevsky Caddesi/Gostiny Dvor metro istasyonundan yürüyerek beş dakika uzaklıktadır. Okulun kapısından çıkar çıkmaz çok çeşitli restoranlar, kafeler ve mağazalar bulabilirsiniz. Dil okulu, 19’uncu yüzyıldan kalma tarihî bir binanın ikinci katındadır ve modern derslikleri, ücretsiz internet erişimi ve kafeteryası ile Rusça eğitiminiz boyunca rahat bir ortam sağlamaktadır. İster bire bir Rusça kursunu, ister daha genel Rusça programlarımızdan birini seçin, okulumuzun harika konumu ve güler yüzlü, samimi personelimiz size büyük avantaj sağlayacaktır.

“LSI Moskova –  Belorusskaya”

Ortak okulumuz, Berlin ve Varşova gibi uzak şehirlerden Moskova’nın kalbine demiryolu bağlantısı sağlayan Belorusskaya tren istasyonuna yürüyerek beş dakikadan yakın bir mesafesindedir. Dil okulu Rus Dış İşleri Bakanlığı’na ait bir binanın zemin katında yer alır ve Rusça eğitim için rahat ve huzurlu bir ortam sunar. Öğrencilerimize sağladığımız imkânlar arasında ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayarlar, LCD TV’ler ve DVD oynatıcılar ve ücretsiz çay ve kahve bulunmaktadır. İster bire bir Rusça kursunu, ister daha genel Rusça dil programlarımızdan birini seçin, güler yüzlü ve samimi personelimizin yakın ilgisi sizi bekliyor olacaktır.

İtalya’da ki Okullarımız;

“LSI Floransa”

LSI ortağı İtalya Floransa dil okulumuz, tren istasyonunun yakınında, sakin bir cadde üzerindeki 19. yüzyıldan kalma binada hizmet vermektedir. Modern ve ferah derslikler, öğrencilere İtalyanca öğrenmek için rahat bir ortam sağlar. Okulda, genel İtalyanca programlarına ek olarak, İtalyan sanat tarihi dersleri ve İtalyanca sanat, tasarım ve fotoğrafçılık kursları sunulmaktadır.

“LSI Milano”

LSI ortağı İtalya Milano dil okulumuz, şehrin merkezindeki ticaret bölgesinde, Lima metro istasyonuna yakın, ideal bir konumdadır. Art Nouveau tarzı güzel bir binada hizmet sunan dil okulunda, öğrenciler İtalyanca kurs ve programlarına katılırken kafeterya, özel çalışma odaları, öğrenci salonu ve bahçeden faydalanabilirler.

“LSI Roma”

LSI ortağı İtalya Roma dil okulumuz, şehrin en önemli ticaret caddelerinden birinde; San Pietro Kilisesi’nden beş dakika, Ottaviano ve Lepanto metro istasyonlarından ise sadece birkaç dakika uzaklıkta, son derece merkezi bir konumda hizmet vermektedir. Dil okulunda, hepsi İtalyanca kurslarında yoğun olarak kullandığımız görsel ve işitsel araç gereçleriyle tam donanımlı 12 dersliğin yanı sıra, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası, bir video arşivi ve bir de öğrenci salonu bulunmaktadır.

Meksika’da ki Okullarımız;

“LSI Playa del Carmen”

LSI ortağı Meksika dil okulumuz, İspanyolca öğrenmek için benzersiz bir merkezdir. Açık hava derslikleri ve bir de tropik bahçesi olan dil okulunda, her sınıf beş öğrenciyle sınırlıdır. Hangi İspanyolca programımızı veya kursumuzu seçerseniz seçin, ücretsiz ve sınırsız internet erişimi sunan multimedya laboratuvarımızdan faydalanabilirsiniz.

Letonya’da ki Okullarımız;

“LSI Riga”

LSI ortağı Letonya dil okulumuz, şehrin tam merkezinde; kafelere, restoranlara, eski kente ve opera sarayına yakın bir konumda, Art Nouveau bir binanın iki katında hizmet vermektedir. Dil okulunda, tam donanımlı derslikler ve Rusça eğitiminiz boyunca size kolaylık sağlayacak ücretsiz internet erişimi bulunur. İster bire bir Rusça kursunu, ister daha genel Rusça programlarımızdan birini seçin, okulumuzun harika konumu ve yüksek nitelikli personelimiz size büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca bir Rusça öğretmeni ile birlikte kalıp ondan kendi evinde eğitim alabileceğiniz, yenilikçi Öğretmenin Evinden kurs hizmeti de sunulmaktadır.

Panama’da ki Okullarımız;

“LSI Panama City”

LSI ortağı Panama dil okulumuz, Panama City’nin en nezih mahallelerinden biri olan Punta Paitilla’da, restoranlara, mağazalar ve eğlence tesislerine yakın bir konumda bulunmaktadır. Ulusal parklar ve müzeler de kolaylıkla erişilebilir uzaklıktadır. Hangi İspanyolca kursunu veya programını seçerseniz seçin, dil okulu, İspanyolca öğrenmeniz için sıcak ve güler yüzlü bir ortam sunulur.  Öğrencilere sunulan imkânlar arasında bir dil laboratuvarı, kablosuz internet erişimi ve bir de öğrenci salonu bulunmaktadır.

egitim_LSI1_noktasi egitim_LSI2_noktasi egitim_LSI3_noktasi egitim_LSI4_noktasi egitim_LSI5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir