INTERLINK SCHOOL OF ENGLISH (GÜNEY AFRİKA DİL OKULU)

Bir şehir düşünün ki, sarp dağların eteğine kurulmuş, rengârenk bir bitki örtüsüne bürünmüş olsun… Şarap bağlarından gelen ılık esintiyi okyanustan gelen hoyrat rüzgârlar kucaklasın… Senenin her günü, güneşli bazen rüzgârlı bir Akdeniz iklimi tadında olsun… Öyle bir şehir düşünün ki doğal güzelliği hiç bozulmamış olsun…” Doğanın, denizin ve oksijenin birleştiği kent eşsiz güzelliğiyle insanı hemen içine alıyor. Table Dağı’nın ayağına uzanan şehirde uzun binaların yanısıra devasa bir de liman bulunmaktadır. Boulders Plajı’nda ise penguenlerle beraber yüzmek mümkündür.

1998 yılında kurulan Interlink School of Languages dil okulu, tarihi Waterfront’ta bulunan, Victoria mimarı tarzında inşa edilmiş iki katlı çok şık bir binada, maksimum 7 kişilik sınıflarda Güney Afrika’da İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Interlink School of Languages dil okulu, mükemmel hizmet standartlarına bağlı olan küçük bir okuldur. On beş yıllık varlığı boyunca ağızdan ağıza dolaşan, sağlam bir temel ve mükemmel bir üne sahiptir. Interlink, kalite ve kişisel ilgiyi yüksek düzeyde arayarak daha bağımsız seçici öğrenciler için idealdir.

Şehir merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Interlink Güney Afrika dil okulunda yükseltilmiş 10 derslik daha, açık teras ve internet kafe ile geniş bir öğrenci ara alanı bulunmaktadır.

Kurslarımız en yüksek kalitede ve sürekli yorumlanan ve en iyi malzemelerden ve en son metodolojileri ile öğrenmeyi sağlamak için yeniden yapılandırılmıştır. Ortalama 4-6 öğrenci ve maksimum 10 öğrenci ile eğitim veren sınıflardaki öğretmenlerimiz ihtiyaçlarınıza bireysel olarak yardımcı olmaya çalışır. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için gereken her şeyi deneyimli ve nitelikli öğretmenler tarafından gerekli herşeyi öğrenebilirsiniz. Kursa başlamadan önce, öğrencileri uygun bir kura katmak için seviye tespit sınavı yapılmaktadır.   Interlink School of Languages dil okulunun sunduğu kurslar ise;

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Yoğun İngilizce Artı
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • TOEFL Testi Hazırlık
  • ELTS Test Hazırlık
  • Özel Programı

Interlink School of Languages dil okulunda ücretsiz internet, mutfak, iki balkon, deniz manzaralı mola odası bulunmaktadır. Öğrencilerine kurs süreleri boyunca Güney Afrika’da çeşitli indirim olanakları sağlayacak olan öğrenci kartını ücretsiz veren Interlink dil okulu, boş zamanlar için de Cape Town’un görülmesi gereken yerlerine düzenlediği gezilerden ve barbekü partilerinden oluşan geniş bir sosyal program sunmaktadır.

Konaklama seçenekleri olarak okulumuz öğrencilerine aile yanı, yurt, otel, apartman dairesi gibi birçok seçenek sunmaktadır.

Interlink School of Languages dil okulu, Kalite İngilizce, dünya çapında özenle seçilmiş, bağımsız İngilizce dil okulları bir grup üyesidir. Kalite İngilizce okullarının amacı öğretim ve hizmet en yüksek standartlarda sunmak için ve okulların tüm yönleriyle kalitesini sürekli izlenir.

egitim_InterlinkSchool1_noktasi egitim_InterlinkSchool2_noktasi egitim_InterlinkSchool3_noktasi egitim_InterlinkSchool4_noktasi egitim_InterlinkSchool5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir