Hakkımızda

EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı … 

Biz; Yurtdışında dil eğitimi alarak ve değişik alanlarda üniversite, sertifika programlarına katılarak okulları bizzat yerinde görerek tecrübeler edinen 2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe hizmet vermeye devam eden danışmanlarız.
Biz; önerdiğimiz okulları broşürlerden ve kataloglardan değil uzun süre yurtdışında bulunarak edindiğimiz deneyimlerimizle sizlere sunuyoruz.
Yaşanabilecek sorunları yerinde yaşayıp, bunlardan ders çıkaran, kurumların kalitelerini çok iyi öğrenerek edindiğimiz iş arkadaşlarımız ve dostlarımız sayesinde; en güvenilir ve mükemmel ortamı size sağlamak için EğitimNoktası’nda buluştuk.
Bu şirket oluşturulurken, elimizde neler olduğuna baktık ve şunu gördük; yurtdışında uzun seneler kalmış, üniversite veya dil okullarında eğitim almış, akademik kurslara katılmış, bizzat yerinde yurtdışında eğitim ile ilgili bütün tecrübeleri edinmiş, yaşayarak öğrenmiş ve bunun yanında sektörde uzun süre de çalışarak teknik ve pratik bilgileride edinmiş bir kadro. Geriye yapmamız gereken tek şeyin ise biraraya gelerek bildiğimiz ve zevk aldığımız bu işte söz sahibi olmak ve edindiklerimizi sizlerle paylaşmak olduğunu düşündük.
Yurtdışında aldığımız eğitimler sırasında ve bulunduğumuz diğer zamanlarda birçok iş arkadaşı ve dostlara sahip olduk. Buralarda hayatımızı kolaylaştırabilecek bütün prosedürleri öğrendik. Dolayısıyla şu anda yurtdışına eğitime gönderdiğimiz bütün insanların en doğru ve güvenilir seçimi yapabilmelerini sağlamak için EğitimNoktası’nda buluştuk.
Şu anda ise, herhangi bir vize engeline rastlamadan, yurtdışında devamlı bağlantıda olduğumuz lokal danışmanlarımız sayesinde ve ücretsiz olarak verdiğimiz telefon kartı, uluslararası öğrenci kartı, indirimli uçak biletleri(bazı ülkelere ücretsiz olarak uçak bileti de verebilmekteyiz) gibi hizmetlerimizle sizlere en kaliteli eğitimi alabileceğiniz ülke ve üniversiteleri seçecek olan en güvenilir noktada EğitimNoktası’ndayız.
Şimdi bütün bu olanaklarımızı sizlerle paylaşmak ve hayatınıza yön verebilecek olan belkide en önemli noktada, EğitimNoktası’nda sizleride aramızda görmek ve yeni ufuklara beraber açılmak istiyoruz.
Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir