ENGLISH PLUS

Bugün ufak bir ada ülkesi Malta’dayız.. Malta’da eğitim veren bir diğer Dil Okulumuz English Plus…

Küçük bir körfezin etrafına kurulmuş, eskinin otantik balıkçı kasabası; günümüzün modern ve gözde tatil merkezi olan St. Julians her yıl adeta turist akınına uğramaktadır.

English Plus Dil Merkez’i yaşamın her alanından kişilere hizmet etmek üzere çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Yöntemi ikinci dil ve yabancı dil olarak İngilizce öğrenen öğrencilerin öğrenme sürecini kolaylaştıracak biçimde düzenlenmiştir. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını vurgulayarak, öğrencilerin modern İngilizce dilinin kullanımında güven kazanmalarına yardımcı olan etkin yöntemlerle sonuçlanan, teşvik edici öğretim yöntemleri kullanmaktadır.

English Plus Dil Merkezi resepsiyon, internet merkezi, TV odası, kütüphane, kafeterya ve yüzme havuzu gibi çeşitli tesislerden oluşmaktadır. Öğrencilerimiz modern spor tesislerinden de yararlanabilirler. Sınıflar modern standartlar ve özelliklere göre tasarlanmıştır ve açık hava dinlenme ve çalışma alanlarıyla çevrilidir.

Öğretmenlerimizin tümü profesyonel eğitimli, TEFL vasıflı ve yabancılara İngilizce öğretiminde deneyimli Üniversite mezunlarıdır ve hepsi de akademik yetenekleri ve iletişim becerilerine göre, dikkatle seçilmiştir.

English Plus Dil Merkezi’nde personelin sürekli size yardıma hazır, özenli ve titiz olduğunu, her zaman kişisel destek ve yardım sunacağını göreceksiniz. Öğrenci hizmetleri de 24 saat açık bir acil telefon hattı içermekte olup, personelimiz Malta’da dil öğrenme deneyiminizden en yüksek verimi almanızı sağlayacaktır.

Kurslar

İngilizce kursları her seviyede sunulmaktadır: yeni başlayanlar, temel, alt ve üst orta ve ileri seviyelerdir. Her kursun başlangıcından önce, öğrenciler uygun seviyeye yerleştirilmeleri için değerlendirme ve teste tabi tutulur. Öğrenciler sürekli olarak tam katılıma ve öğrenim sürecinde aktif yer almaya teşvik edilir. Her kursun sonunda, öğrencilerin o kurs sonunda İngilizce’de hangi seviyeye geldiklerini belirlemelerine yardımcı olan geribildirimde bulunmamızı sağlayan testler yapılır.

Gramer, konuşma, dinleme, yazma, telaffuz ve kelime dağarcığı geliştirme üzerinde odaklanan Genel İngilizce Kursu yanında, Yoğun English Plus Kursu, Bire Bir kurslar, Özel Dersler, IELTS, Cambridge ve TOEFL gibi uluslararası tanınmış sınavlara hazırlık kursları ve daha birçok özle kur sunulmaktadır. Bu kurslar kurs yapısını daha da kişiselleştirmeye ve çalışma programını yoğunlaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Tüm kurslara şunlar dâhildir: Kurs materyalleri, kayıt ve yerleştirme ücretleri, karşılama paketi ve kurs sonunda sertifika.

English Plus kursları İngilizce dil yeteneklerini geliştirmek isteyen her yaştan profesyoneller ve öğrenciler, hatta ikinci dil olarak İngilizceyi öğrenmeye yeni başlayanlar için idealdir.

KONAKLAMA

English Plus Ev Sahibi Aileler öğrencilerle etkileşim tercihleri için özellikler seçilmektedir. Aile yanında konaklama İngilizceyi bir aile ve ev ortamında pratik yapar ve geliştirirken, yerel yaşam tarzı ile kaynaşmanın mükemmel bir yoludur. Ailelerimiz öğrencilerimize ideal konfor ve dostluğu sunmakta ve okulda bir gün geçirdikten sonra dönecekleri mükemmel bir yer sağlamaktadır.

Okul Yurdumuzda kalmayı tercih ederek, dil öğrenme tatili deneyiminizi diğer uluslararası öğrencilerle paylaşabilirsiniz. English Plus Okul Yurdu okulun asıl tesisine yakındır ve oturma salonu ve mutfak gibi ortak alanları olan, tek kişilik veya paylaşılan yatak odaları modern biçimde döşenmiş, benzersiz bir öğrenci topluluğu ortamı sunmaktadır.

Ayrıca, 2 ila 5 yıldızlı otellerde Tatil Tesisleri ve Apartlara kadar çok uygun fiyatlarda otelde konaklama imkânları da mevcuttur. Konaklama tercihiniz ne olursa olsun, English Plus Dil Merkezi olarak Malta’da evinizden uzakta bir ev ortamını size sağlamayı garanti ediyor ve bunun için her türlü çabayı gösteriyoruz.

GEZİ – TUR

Malta açık hava etkinliklerini sevenler için ideal bir yerdir, ata binme, şnorkelle dalış, kano, scuba dalış, rüzgâr sörfü, go-cart, su kayağı, yamaç paraşütü, 18 delikli gol gibi pek çok boş zaman etkinliği vardır. Ayrıca, ayakta kalmış dünyanın en eski tarih öncesi tapınaklarından adadaki en iyi gece kulüpleri ve diskolara kadar, çok çeşitli kültür ve eğlence gezileri düzenliyoruz.

Güzel plajları ziyaret edecek, kristal mavisi denizde yüzecek, çok sayıda tarihi yeri ziyaret edecek, tekneyle harika gezilere çıkacak ve her grup ve kişi için özel olarak planlanan akşam partilerine katılacaksınız. Her yaştan ve ilgi alanından İngilizce öğrenenler için çok sayıda gezi ve eğlence etkinliği sunuyoruz.

English Plus Dil Merkezi’nde Aile Yanında Konaklama, Öğrenci Yurtları, Oteller, Konaklama Tesisleri ve Apartlar gibi çok çeşitli konaklama olanakları sunuyoruz.egitim_EnglishPlus2_noktasi egitim_EnglishPlus3_noktasi egitim_EnglishPlus4_noktasi egitim_EnglishPlus5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir