ELA

Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında son 10 yıldır artan bir oranla yerini alan Malta; dil okulları kalitesi ile yurtdışı eğitim sektöründe yerini almıştır. Yaz aylarında hem tatil yapmak hem de yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için tek adrestir. Maltada eğitim ve Malta dil okulları artık yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden biri olmuştur. Bugün bir diğer okulumuz ise; Maltada bulunan English Language Academy (ELA)…

Coğrafi ve kültürel yapısıyla, gece ve gündüz hayatıyla Antalya- Kemer’e benzetebileceğimiz Sliema muhteşem doğası ve tarihiyle göz alıcı bir ada kentidir. Akdeniz kültürünün yoğun bir şekilde hissedildiği kentte güler yüzlü ve misafirperver insanlarla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız.

ELA – English Language Academy 1988 yılında hizmete açılmıştır. Okulumuz, Turizm merkezi Sliema’da bulunmakta olup, çevresi her türlü alışveriş imkânlarından, kafeterya ve restoranlardan ibarettir. Okulumuz ayrıca, düzenli olarak çalışan belediye otobüslerinin ana hattında bulunmaktadır.

English Language Academy, Malta Eğitim Bakanlığının denetimi altındadır ve bir FELTOM (İngilizce Eğitim Organizasyonu Malta) kuruluşudur. ELA Malta’da sadece anadili İngilizce olan profesyonel, yıllarca deneyimli öğretmenler eğitim vermektedir. ELA Malta’da eğitim metodu olarak, direkt komünikasyon metodu uygulanmaktadır, yani sınıfta sadece İngilizce konuşulmakta, öğretmenler öğrenciyi değişik uygulamalarla İngilizce konuşmaya heves ve cesaret vermektedir. Öğrencinin akıcı ve düzgün konuşmasına özen gösterilmektedir. ELA Malta ayrıca mesleki İngilizce dersi uygulamaktadır. Kurslar başlamadan her öğrencinin dil seviyesi tespit edilmektedir. Kurslar tamamlandıktan sonra her öğrenciye bir sertifika tanzim edilir.

Kurslar genel olarak Pazartesi’den Cuma’ya kadardır. Seyahat şekli açısından günü uygun olmayanlar için, istisna mümkündür. Öğrencilerin dil seviyesi tespiti için, okulun ilk gününde yazılı seviye testi uygulanır. Öğrencinin isteğine göre, seviye test formu ev adresinize postalanabilir.

Öğrencinin Katilim Belgesini hak edebilmesi için, derslerin en azından %80’ina katılmış olması gerekir. Katılım belgesinin kopyası, kurs bitiminden en geç 3 yıl içerisinde, ELA Malta’dan €20 ücret karşılığında talep edilebilir.

10 kişi ve üzeri Gruplar için özel aranjman mümkündür. Ayrıntılar için bizimle irtibata geçin.

3 haftadan fazla kursa katılan öğrenciler için, indirim uygulanır. Ayrıntılar için bizimle irtibata geçin.

Özel bir kurs veya Mesleki İngilizce için karar veren öğrenciler (Ör. Tıbbi veya Hukuki İngilizce, Banka ve Muhasebe İngilizcesi, Cambridge Sertifikası, vs.) en geç 1 hafta öncesinden haber vermeleri rica olunur. Öğrenciler bu özel kurslar için kendi kitaplarını getirebilirler.

Okulumuzdan Temel materyali 5 LM karşılığında elde edebilirsiniz.

Malta değişik konaklama imkânları sunuyor. 5 yıldızlı otelden Aile Pansiyonuna ve İngilizce konuşan Maltalı ailelerde özel konaklamalara kadar her şey mümkün. ELA Malta isteğinize göre, konaklamanızı okula veya Ana otobüs hattına yakın bir yere sağlayabilir.

Havalananından varış ve gidiş için transfer sağlanmaktadır.

Ayrıca okulda; Organize edilmiş Turlar, Tarihi ve kültürel eserlere ilgi duyanlar için organize edilmiş turlar mümkündür.

egitim_ElaMalta1_noktasi egitim_ElaMalta2_noktasi egitim_ElaMalta3_noktasi egitim_ElaMalta4_noktasi egitim_ElaMalta5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir