COLEGIO MARAVILLAS

Boğa güreşleri ve Flamenko danslarıyla zihinlerimize yerleşen İspanya, romantik ama gizem dolu tarihiyle Avrupa’da bir yarımada ülkesidir. Bu romantik ülkede dil eğitimi alırken aynı zaman da gizem dolu tarihiyle ünlü ülkeyi keşfedebilir eğlenceli geziler yapabilirsiniz… Bugünkü okulumuz İspanya’da bulunan Colegio Maravillas…

Emevi’lerden kalma kalesi İspanyanın ender bedava gezilebilen tarihi eserlerinden olan, yakınında bulunan Marbella nedeni ile Avrupa jet sosyetesi tarafindan en azından havaalanı olarak kullanılan Malaga güzel bir liman şehridir. İspanya’nın Akdeniz kıyısından ilerlerken, Catalonia’ya gelmeden, Andalucia’nın (Endülüs) son görülmeye değer, son büyük liman şehridir. Malaga’nın parlak mavi / yeşil Akdeniz manzarası ve sonu gelmeyen sahilleri aklınızın bir yerinde kalır… Pablo Picasso’nun doğum yeri olduğunu söylemekte de fayda vardır.

Dil Okulu görsel-işitsel olanakları ve klima ile donatılmış, 13 büyük, parlak derslikli modern bir binanın en üst katında yer almaktadır. Uygun okuma malzemesi, ücretsiz internet erişimi olan bir multimedya odası, konferans ve seminerler için hem de İspanyolca-sürüm film, küçük bir kafeterya ile büyük bir şemsiye teras için kullanılan 25 kişilik bir kütüphane de bulunmaktadır dinlenme odası, öğretmen odası imkânlar bulunmaktadır.

Collegio Maravillas dil ve yaz okulu, şehir merkezinde bulunan şık bir binada, modern eğitim materyalleri, güleryüz felsefesi ve yıllar öncesine dayanan tecrübesi ile vermektedir ve periyodik olarak, Flamenko geceleri, pub partileri, barbekü, müze turları, boğa güreşleri, otantik yemekler pişirme ve çeşitli sporlar gibi aktiviteler düzenlemektedir. Beyaz badanalı evleriyle göze çok hoş gelen bir balıkçı kasabası olan Benalmadena’da, modern bir binada eğitim veren Collegio Maravillas dil ve yaz okulunda, ücretsiz internet erişimi, kütüphane, teras ve kafeterya bulunmaktadır.

Colegio Maravillas’ın modern öğretim yöntemleri ve ekipmanları ile yetenekli, samimi öğretmen ve verimli idari personeli eşlik eder. “Aile” hissi hala okulun en önemli varlığıdır.

Ekstra özellikleri şunlardır:  uçuş ve otel rezervasyonları, araç kiralama, hafta sonu geziler ve diğer hizmetleri de kardeş şirketimiz için kullanılabilir sayesinde, okul yanında kendi ofisleri ile Maravillas Seyahat Acentesi bulunmaktadır.

Kurs Hakkında Bilgi

  • İlk gün, birinci sınıf önce, İspanyolca bir seviye testi yapılır,
  • Grup kurslarının her oturumu (saat) 55 dakika sürer.
  • Özel sınıfların ki 60 dakika sürer.
  • Bir grup oluşturmak için, biz 3 öğrenci en az gerekir.
  • Her ünitenin sonunda, bir değerlendirme testi yapılır.
  • Bu kursun sonunda öğrenciler, bir sertifika ve bir rapor alı.

Konaklama

  • Aile
  • Daire
  • Otel

egitim_ColegioMaravillas1_noktasi egitim_ColegioMaravillas2_noktasi egitim_ColegioMaravillas3_noktasi egitim_ColegioMaravillas4_noktasi egitim_ColegioMaravillas5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir