CHURCHILL HOUSE

Bugün size bahsedeceğim okulumuz  İngiltere’nin Ramsgate kasabasında bulunan Churchill House…

Ramsgate Uzun kumsalı, çekici yat limanı ve 18. yüzyıldan Kalma Bir liman ile İngiltere’nin Güney Doğu Kıyısında göz alıcı bir sahil kasabasıdır. İngiltere’de en güneşli yerlerden biridir. Bir Yıl boyunca ders tadını çıkarmak için idealdir bir yerdir. Ramsgate’de İngiltere’nin en güzel kırsal ve plajlarından bazıları bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kent “İngiltere’nin Bahçesi ” olarak da bilinmektedir. Ramsgate az iki saat uzaklıkta Londra ve Canterbury, Broadstairs ve Sandviç Tarihi Kasabası bulunmaktadır. 42.000 Kişilik Bir nüfusa Sahip ve güvenli ve huzurlu Bir Şehirdir. Meydanın öbür yanında, kendi kendine çalışma merkezi, internet kafe, kulüp odası, disko, bar, restoran ve okula ait olan Churchill Tavern pub bulunmaktadır. Churchill House dil okulu, Londra, Oxford, Cambridge ve Bath’a günlük ziyaretler ve Paris’e hafta sonu gezileri düzenlemektedir.

Churchill House öğrencilerine sağladığı geniş eğitim imkânlarıyla benzersiz bir dil okuludur. 1971 yılında kurulan okul, şehir merkezine 1 km uzaklıktadır. Okulumuz yıl boyunca 70 değişik ulustan öğrenciye ev sahipliği yapması dolayısı ile kozmopolit bir yapıya sahiptir. Öğrencilerimiz eğitimleri süresince çok farklı kültürlerden, meslek ve yaş gruplarından gelen diğer öğrencilerle tanışma ve arkadaşlık etme şansına sahip olmaktadırlar. Churchill House’un eğitim anlayışı gereğince aynı ülkeden çok sayıda öğrenci olmaması için sıkı kabul kuralları uygulanmaktadır. Bu sayede öğrenciler diğer ülke vatandaşı arkadaşları ile sosyalleşerek öğrenmeyi diledikleri yabancı dildeki üst seviyelere daha etkin şekilde ulaşabilmektedirler. Okulumuza geldiğiniz günden ayrıldığınız güne kadar deneyimli kadromuz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır. Churchill House, size profesyonel bir kurumun gerektirdiği hizmeti verecek büyüklükte bir kurum olup, bunun yanında öğrencilerini birebir tanıyarak kişisel gereksinimlerine cevap veren bir okuldur. Spencer Square’de bulunan okul, şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta olup, 19. yüzyıl mimarisine sahip binası ile eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. İdare, sosyal kulüp ofisleri ve öğrenciler için kitapçı Spencer Square’deki ana binamızda bulunmaktadır. Dersliklerimizin konuşlandı modern Executive Centre ve Paragon Building, Spencer Square’in karşısında bulunmaktadır. Sınıflarımızın hepsi derslerin en etkin ve eğlenceli şekilde geçmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Liman civarında konuşlanmış olan Paragon Building’te sınıfların yanı sıra dil laboratuvarı, video odası, bireysel öğrenme merkezi, ücretsiz internet bağlantısının sağlandığı internet kafe, öğrenci kulübü ve barı bulunmaktadır. Öğrenci kulübü aralarında restoran, video ve DVD odaları, ücretsiz kablosuz internet bağlantısının bulunduğu birçok imkânı öğrencilerin hizmetine sunmaktadır.

Öğrenciler Churchill House’ da kaldıkları Süre boyunca sağlanan Eğlence olanakları bulunmaktadır. Churchill Tavern, okulun Kendi Geleneksel İngiliz araştırmacıları, pub, hem Öğrencileri hem de halkı ağırlar ve samimi bir ​​ortamda anadili ile İngilizce Pratik yapmak mümkün olmaktadır. Churchill House öğrencilerine Yıl boyunca okul gezileri sunmaktadır.

Churchill House Ramsgate Dil Okulu öğrencilerine çeşitli konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı, yurt, otel ve özel dairede bu imkânlara dâhildir.

egitim_CHURCHILLHOUSE1_noktasi egitim_CHURCHILLHOUSE2_noktasi egitim_CHURCHILLHOUSE3_noktasi egitim_CHURCHILLHOUSE4_noktasi egitim_CHURCHILLHOUSE5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir