CAMBRIGDE INTERNATIONAL COLLEGE

egitim_CambridgeInternationalCollege1_noktasi

Cambridge International College 1995 yılında kurulmuş ve kaliteli İngilizce dil ve mesleki eğitim programları ile binlerce öğrenci ve kursiyerlerin hedeflerini hayat geçirmeleri için gerekli olan ışığı sağlamıştır.

» CIC, yüksek kalitede eğitim sağlamanın yanı sıra öğrenci destek hizmetleri ve Avustralya veya Kanada’da deneyim ve öğrenim geliştirmek için sosyal etkinliklere katılma fırsatı sağlar.

  • Cambridge International College Melbourne, Avustralya
  • Cambridge International College Perth, Avustralya
  • Cambridge International College Adelaide, Avustralya
  • Cambridge International College Vancouver, Kanada

» Cambridge International College (CIC), Genel İngilizce, Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) ve Yüksek Öğretim kursları sunmaktadır. Kolejleri; Avusturalya’da Melbourne, Adelaide ve Perth’de bulunmaktadır. Tüm kampüslerinde uygun her kentin Merkezi İş Bölgeleri (MİA) bulunmaktadır. Elverişli olmasının yanı sıra kampüs, modern tarzda derslikler, kütüphane kaynaklarını, ücretsiz internet erişimi ile mutfak ve bilgisayar laboratuarları gibi öğrenci rekreasyon alanları ile donatılmıştır.

» Melbourne bölgesindeki tüm CIC kampüsleri Merkezi İş Bölgeleri (MIA)’ ya yakın bulunmaktadır. Toplu taşıma ile tüm CIC kampüslerine erişilebilir.

» CIC tesisleri modern sınıflar, bilgisayar laboratuarları ve diğer eğitim tesisleri ile yaptıkları çalışmada deneyimi en iyi şekilde kazanmak isteyen öğrenciler için ideal bir konuma sahiptir.

» İngilizce öğretmenleri, deneyimli hevesli ve özel ve her düzeyde iyi ve uyarıcı dersler sunar. Tüm öğretmenler Lisans düzeyinde yeterlilik ve tanınmış bir TESOL yeterlilik tutun. Öğretmenler ve CIC mesleki programlarında ki eğitmenler sadece Eğitim ve Değerlendirme Belgesi IV sahip değil, aynı zamanda son derece ilgili endüstri içinde deneyimli hocalardır.

» Cambridge International College dil okulu, iş merkezlerine, restoranlara, süpermarketlere, kafelere ve publara çok yakındır. Ortalama 12 kişilik sınıflarda dil eğitim veren Cambridge International College dil okulunda, ücretsiz internet, dil laboratuvarı ve öğrenci oyun ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

» CIC düzenli olarak öğrencilerine Avustralya’nın en güzel yerlerini keşfetmek için, sınıf dışında ekstra etkinlikler düzenlemektedir. Diğer etkinlikler ise; Conversation Club, Movie Club, İş Kulübü ve grup spor faaliyetlerini içerirmektedir. CIC atmosferi sıcak bir ortamdır ve öğretmenler çalışanlar sevecen insanlardır.

» CIC eyalet hükümetleri tarafından Avustralya Yeterlilik ve Eğitim Çerçevesi (AQTF) standartlarının kalite gereksinimleri gibi uyumlulukları gözetir. CIC öğrenci ve kursiyerlere nitelikli eğitmenler ve öğretmenler tarafından Ulusal olarak tanınan eğitim paketi nitelikleri sunar. Buna ek olarak, CIC düzenli olarak çeşitli devlet daireleri tarafından dış denetimler yoluyla izlenmektedir.

Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız…

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir