Ayrıcalıklarımız

EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı … 

Tecrübe; Yabancı dil öğrenmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde; Lisan eğitiminizi en uygun ve kalıcı şekilde gerçekleştirebilmemiz ve daha fazlası için EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı ‘nda buluştuk.
Güven; Bizzat eğitim alacağınız veya çalışacağınız ülkelerde eğitim almış, çalışmış ve yaşamış kadromuz size varsayımlar ile veya kulaktan duyma bilgiler ile değil gerçek deneyimler ile sadece gerçekleri ve olacakları anlatarak size en güvenli danışmanlık hizmetini vermektedir.
Ücretsiz Danışmanlık; Dil okulu seçiminizden konaklama seçiminize, kayıt işleminizden vize işlemlerine danışmanlık hizmetlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.
Vize Başarısı; Sayısız defa yurtdışına giriş ve çıkış yapan ekibimizin birebir yaşadıkları deneyimler ıle uzun yıllar bu sektörde oluşumuzdan ötürü sayısız öğrenci ve çalışma programı adaylarının vize işlemlerinde karşılaştıklarımız ve yaşadıklarımız bizleri bu konuda %99 vize alma başarısını kazandırdı.Bu başarıyı sizinle paylaşabilmek için EğitimNoktası’nda buluştuk.
En Doğru Okullar Ve Programlar; Eğitim planlarınıza uygun yapıda tek bir dil okulu yerine farklı bölge ve konumlarda akredite edilen kaliteli okulları size sunuyor, size en uygun okul ve ülke seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz.
ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı; Sizlere yurtiçinde ve yurtdışında öğrenci hakları kazandırarak öğrenci indirimlerinden yararlanma hakkı veren aynı zamanda sadece kart kullanıcılara özel olan dünya da 55.000 noktadan fazla yerde indirim imkanı sunan ISIC uluslararası kartını ücretsiz olarak veriyoruz.
Yakınlarınız ile İletişim Kolaylığı; Sizlere özellikle yurtdışına çıkış yaptığınız ilk günlerde zorlanmadan ve gecikmeden aileniz ve yakınlarınız ile iletişim kurma ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanız için normal telefon ücretlerine nazaran çok düşük ücretlerle kaliteli konuşma olanağı sağlayan telefon kartı hediye ediyoruz. Artık aileniz ve yakınlarınızla ücretini düşünmeden uzun süre konuşmanızı sağlayacak telefon kartı hizmetine sahipsiniz.
Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir