AUSTRALIAN PACIFIC COLLEGE

Bu gece ki son yazımızda biraz da Avustralya’ya uzanalım… Sahiller, deniz, kum ve cennet gibi bir şehir Sydney… Kısacası mükemmel bir şehir ve bu şehirde bulunan okulumuz Australian Pacific College…

Australian Pacific College Avustralya’nın güzel şehri Sydney’de meşhur Sydney Limanı yakınında bulunuyor. Sydney temiz havası ve ormanlık park ve yeşil alanları ile güvenli, temiz bir şehir olarak kabul edilmektedir.

» Muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Sydney’de yürüyüş yapmak, yüzmek ve sörf yapmak için harika plajlar bulunmaktadır. 1993 yılında Syney’de kurulan Australian Pacific College Sydney, şehrin iş merkezinde, ulaşım araçlarına, kütüphanelere, müzelere, galerilere, alışveriş alanlarına ve Sydney Opera House ile Sydney Harbour Bridge’e çok yakın bir bölgede kurulmuş üç kampüste eğitim vermektedir. Ausralian Pacific  College dil okulunda, havalandırmalı sınıflar, ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi, öğrenci kaynakları odası ve sosyal etkinlikler bulunmaktadır.

» Haftalık ders saati seçenekleri Pazartesiden Cumaya kadar haftanın 5 günüdür. Fakat Australian Pacific College’de akşam saatlerinde de ders alma olanağıda vardır. Yani gündüz çalışıp akşam saatlerinde okula gidip İngilizce öğrenme olanağından yararlanabilirsiniz.  Programlarda haftalık ortalama ders sayısı 20’dir.  Sınıf mevcutları maksimum 10-15 kişidir.

» Sunulan programlar ise;

  • Genel İngilizce
  • Bilgi Teknolojisi Diploma Programı
  • Turizm Diploma Programı
  • İşletme Diploma Programı
  • TOEFL Sınav Hazırlık
  • IELTS Sınav Hazırlık
  • İşletme Sertifika III Programı
  • İşletme İleri Düzey Diploma Programı
  • Cambridge Sertifika Sınav Hazırlık

» Australian Pacific College, yüksek standartta öğrenci konaklama imkânlarıyla çeşitli ve farklı bütçelere hitap eden seçenekleri içerisinde barındırmaktadır. Öğrenciler üniversite içerisinde ya da Avusturyalı bir ailenin yanında yaşamayı tercih edebilirler ya da diğer öğrenciler ile eve çıkabilirler.

» APC’nin misyonu uluslararası öğrenciler için Avustralya’da önde gelen eğitim kuruluşu olmaktır. Uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca her kesme hitap eden programlar yapma ve Avustralya çapında çalışma olanakları için eğitim düzeyini üst seviye de tutmaktır.

egitim_APC1_noktasi egitim_APC2_noktasi egitim_APC3_noktasi egitim_APC4_noktasi egitim_APC5_noktasi

Share
Bu yazı Dil Okulu kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir